Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.08.2019 р.

Добро там, де ти

Команда бібліотеки знайомила гостей з ресурсами бібліотеки, її інформаційними послугами та перевагами, якими можуть скористатися наші майбутні читачі.


Гості фестивалю високо оцінили наші старання – не проходили повз представлену експозицію – активно цікавились наявністю тієї чи іншої книги в бібліотеці, висловлювали свої враження від прочитаних колись або нещодавно книжок. А деякі активні гості намагалися, навіть, встигнути окремі з них прочитати біля виставки. На всі запитання гості отримували відповіді консультантів – досвідчених співробітників нашої бібліотеки.Цей фестиваль створив незвичайне, приголомшливе свято культури і мистецтва, яке сприяло розкриттю талантів і здібностей гостей, що були присутні на фестивалі. Особлива вдячність організаторам за те, що придумали такий формат фестивалю. Атмосфера на фестивалі була невимушеною творчою - тут можна було зарядитися позитивом і морем позитивних емоцій, зустрітися з новими друзями, гостями фестивалю з Чехії, Німеччини, Росії та інших країн, дізнатися багато цікавого про їх культури.За популяризацію гуманітарних та культурно-моральних цінностей в суспільстві наша бібліотека була відмечена Дипломом Фестиваля «Доброти».

Директор бібліотеки Галина Конашко отримала Диплом на головній сцені Фестивалю разом з бібліотечкою кращих книжкових новинок по темі доброти і людяності, подарованих видавництвом «Лотос».Джерело доброти є у кожного з нас, його потрібно лише розкрити!

Будь-яка людина, ким би вона не була, може робити добрі справи повсякденно, незважаючи на зовнішні негативні впливи, а наше суспільство від цього лише виграє.

Див. віртуальна виставка «Книготерапія ДоброТи». Доторкнись до Доброти

Дізнатись детальніше про фестиваль: http://lagoda.org/ru/fest/dobroty

Ще більше інформації в нашому Електронному каталозі та по тел. (044) 288-30-12

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ