Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.08.2019 р.

Успіху досягає лиш той, хто працює

Дивись фотоподробиці: http://www.youtube.com/watch?v=kaRGUbqULXk

На Церемонії урочистого відкриття Ярмарку виступили: Володимир Яворівський, Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності, Джон Ф. Теффт, Посол США в Україні, Дебора Джейкобс, Директор ініціативи «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла і Мелінди Гейтс, Роберт Пірсон, Президент Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Матей Новак, Директор програми «Бібліоміст».В експозиції взяли участь більше 40 публічних бібліотек з усієї України (відбір учасників відбувався на конкурсній основі), які надають інноваційні послуги населенню.Серед учасників виставки була і наша “Молода гвардія”.

Свої експомісця презентували партнери програми «Бібліоміст» - відділ преси, освіти і культури Посольства США в Україні, Агенція США з міжнародного розвитку (USAID), Українська бібліотечна асоціація (УБА), а також такі приватні компанії як “Електронна бібліотека України” (ELibUkr), “Майкрософт”.

Спілкування та обмін досвідом проходили в атмосфері почуття необхідності справи, яку проводять бібліотекарі України, використовуючи інноваційні технології. Ми дуже раді, що змогли показати колегам, відвідувачам ярмарки свою роботу з молоддю по проекту «Першокурсник в мегаполісі», поділитися своїм досвідом роботи.Під час Ярмарку відбувся Конкурс на найкращу презентацію бібліотечної інноваційної послуги.

Вітаємо всіх, хто був відзначений організаторами Ярмарки нагородами, бажаємо всім здоров’я, натхнення , творчих успіхів! До нових зустрічей, колеги!На Церемонії урочистого закриття Ярмарку та нагородження переможців Конкурсів виступили: Микола Томенко, заступник Голови Верховної Ради України, Елеонора Валентайн, директор Програми спрпияння Парламенту II, Ірина Шевченко, президент Української бібліотечної асоціації.

Микола Томенко привітав учасників Ярмарку та взяв участь у нагороджені найкращих бібліотек, подарувавши переможцям від імені Фонду свої останні книги та дослідження.

Дивись:
http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=252062&cat_id=37486
http://gurt.org.ua/news/recent/10125/

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ