Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Бібліотека представляє молоді таланти

Він закінчив державну художню школу ім. Т. Г. Шевченко, зараз студент 2-го курсу Національної Академії Мистецтв. У 2006 р. зайняв 1-ше місце у виставці-конкурсі «Таланти КПІ». Учасник сезонних студентських виставок.


На презентації були присутні друзі та родичі талановитого художника, а також читачі відділу мистецтв МСМБ «Молода гвардія».

Івана привітали Кірута Світлана, керівник Київського відділення Культурної Асоціації «Новий Акрополь», Наталія Радченко, керівник відділу зв'язків з громадськістю Київського відділення Культурної Асоціації «Новий Акрополь», Ірина Стеценко, заступник головного редактора часопису «Дитячий садок» видавництва «Шкільний світ», репортер медіа-холдінгу «Вечерні вісті» та читачі бібліотеки.

Шанувальник відділу мистецтв Герман Стебунов подарував молодому таланту альбом Леоніда Денисенка «Моя Україна».
Презентація пройшла у теплій, дружній атмосфері. Усі присутні відчули позитивну енергетику творів художника.

Вікторія Кондрашова, постійний читач відділу мистецтв МСМБ «Молода гвардія», висловила своє враження від побаченого: «В роботах Івана душевність, від них віє любов’ю до природи, до своєї рідної землі».

Гості побажали Івану творчого натхнення, загального визнання, доброзичливих і щирих людей на його життєвому шляху. Молодий художник подякував співробітникам відділу мистецтв МСМБ «Молода гвардія» за підтримку та надану можливість і активну участь в організації його першої персональної виставки.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ