Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 29.05.2020 р.

Як у Молодіжній зустрічали різдвяні свята!

Різдвяні свята – час, коли люди з особливою старанністю дарують одне одному тепло та любов. І, звісно, до святкових див не могла не долучитися Молодіжна, адже дарувати тепло та любов – одна з основних місій бібліотеки! З кожним роком наша команда готує все більше приємностей для читачів, і цей рік не став винятком.

Всі ми любимо подарунки, а бібліотека завжди має що подарувати своїм улюбленим читачам. Тому головною подією стала святкова лотерея, де кожен учасник був переможцем. А призи були різноманітними і приємними: смаколики, книги та бібліотечні бонуси!

Але лотереєю Молодіжна не обмежилась і влаштувала для своїх читачів «Таємного Санту» - популярну гру, в рамках якої люди анонімно роблять одне одному подарунки. Спеціально для цієї гри бібліотекарі оформили красивий «столик Санти», на якому стояла ялинка і пакунки від анонімних дарувальників.

Та хіба можуть різдвяні свята проходити без колядок? Хор «Коза бистра» точно знає, що ні – їхній виступ у Молодіжній справив неймовірне враження і на читачів, і на бібліотекарів. Класичні українські колядки та щедрівки вправно розбавляли містичними народними піснями, і все це створювало майже трансову атмосферу!

Є у Молодіжної ще одна традиція – нагороджувати найкращих читачів спеціальними грамотами. Цьогорічні нагороди видавалися у трьох номінаціях: пощастило найкращому читачеві, найліпшому користувачу інтернет-послуг та найактивнішому учаснику масових заходів!

І хоч різдвяні свята вже позаду, Молодіжна бібліотека не припинятиме радувати своїх читачів, адже попереду ще багато цікавого. Наприклад, літературний спіддейтінґ до Дня закоханих!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ