Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 3.04.2020 р.

Мистецький нетворкінґ у Молодіжній

Вже втретє у стінах Молодіжної відбувся творчий нетворкінґ від прекрасних партнерів бібліотеки – Фундації регіональних ініціатив, або, як вони люблять себе називати – ФРІ. Кожен захід з цієї серії нетворкінґів перетворюється на фантастичний калейдоскоп тренінгів, музичних виступів, поезії та майстер-класів.

Відкрив творчу зустріч Дмитро Носов, провівши динамічний майстер-клас з імпровізації. За годину майстер-класу абсолютно незнайомі між собою учасники навчилися співпрацювати для виконання будь-яких завдань. Тренували також швидкість реакції, довіру та командну роботу.

Ще не встигли учасники відпочити після майстер-класу, як почалась друга частина вечора: відомий серед молоді поет Едгар Вінницький читав свої вірші й розказував про погляди на життя. Вражає перформативна частина виступу поета: темрява в залі, зображення космосу на екрані й медетативна музика – все це занурило слухачів у справжній транс!

Після поезії справа перейшла до музики, і на сцену вийшли Карина Пащина та Микола Кухтій. Під Миколину гру на гітарі Карина розказувала про те, як правильно мотивувати себе, а між розповідями тішила слухачів чарівними піснями.

Завершилась зустріч відкритим мікрофоном, під час якого кожен мав змогу поділитися зі слухачами своєю поезією чи музикою. Чимало дивовижних речей прозвучало тоді в читальній залі – від романтичних пісень до патріотичних віршів.

Ну а під кінець організатори натякнули, що це не останній нетворкінґ у Молодіжній, тому слідкуйте за анонсами!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ