Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 3.04.2020 р.

«СВІЧЕЧКА БУКВИ "Ї"»

До Дня української писемности

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» - це теза, що ніколи не втратить своєї актуальности, оскільки саме в історичній тяглості лежать відповіді на питання сьогодення та майбутнього; лежать не тільки відповіді, є там і причини і приховані істини, докопуючись до котрих бачиш світ по-новому й по-іншому. Знання минулого - це те, чого не вистачає українській нації навзагал, не вистачає усвідомлення того, що історично розвиток сусідніх країн, повторю: сусідніх, а не братніх; є лише дотичним до розвитку й становлення української нації. Побіжне уявлення про історію дарує відчуття власної меншовартости, а це те, з чим нам ще так довго і так сумлінно потрібно працювати. Найголовніше у цьому питанні - це виховання молодого покоління, що точно не народилось за часів радянського союзу, і потребує правдивої, щирої історії та мудрого україносердого напутника.

Приємно, що таким напутником для молоді може бути і молодіжна бібліотека. Працівники відділу мистецтв, оскільки День української писемности та мови був для них робочим, традиційно писали диктант, аби перевірити свої знання. А в читальній залі того ж тижня пройшов освітній захід «Свічечка букви "ї"» для учнів 6-го класу 21 школи. Юні читачі дізналися та пригадали цілу купу фактів з історії української мови та писемности. Говорили і про Нестора, і про літописи, і про абетку, і про форми письма. А потім весело провели час, змагаючись у словесних іграх.

Також читальна зала провела виставку до Дня української писемности та мови, до неї увійшли найцікавіші та найзмістовніші видання про історію письма, а також вражаючі твори українських письменників.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ