Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Освітні бесіди до річниці перепоховання Шевченка

Перепоховання Тараса Шевченка, річниця якої припадала на 22 травня – дуже важлива подія, адже вона показує, наскільки шанували Кобзаря його сучасники. Усім відомо, що перепоховання відбувалось з ініціативи та за кошти друзів та шанувальників Тараса Григоровича. Прощатися з Шевченком приходили представники усіх верств населення – від найбідніших селян до заможних митців. Бідняки та багатії, робітники та студенти, дорослі та діти – всі прийшли провести Кобзаря.

Щоб дослідити цей феномен і поговорити про шлях Тараса Шевченка від простого кріпака-сироти до справжньої супер-зірки, колектив бібліотеки провів дві зустрічі з учнями шкіл.

Першу бесіду провели з десятикласниками, а це завжди великий виклик – донести нове бачення ролі Тараса Шевченка учням, які вже мають зрілу сформовану думку. Тим не менш, бесіда пройшла легко й нова інформація зацікавила слухачів. Вони радо ділились своєю думкою, навіть готові були відстоювати її у дискусіях.

Особливо цікавим для десятикласників виявилось обговорення ще свіжого скандалу навколо виставки робіт художника Олександра Грехова «Квантовий стрибок Шевченка».

Друга зустріч пройшла у зовсім іншому ключі, адже слухачами були п’ятикласники. Ще не дуже знайомі з біографією Шевченка, вони активно сприймали нову інформацію й, швидко засвоївши її, формували своє бачення найвідомішого українського митця.

Найбільше п’ятикласників зацікавила популярність Кобзаря та його порівняння з сучасними відомими особистостями, а також книга з відсканованими сторінками щоденника Шевченка.

Ну і традиційно, для усіх, хто не потрапив на наші бесіди, але дуже хоче дізнатись щось нове про Тараса Григоровича, креативні бібліотекарі створили тематичну книжкову експозицію.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ