Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

Китайське щастя, або як пройшла China вечірка

Чи можна принести в українську бібліотеку трохи китайської атмосфери? Команда Молодіжної довела, що можна! 20 квітня у читальній залі пройшла China вечірка, тобто, вечірка в китайському стилі. Цікавинки цього заходу починались вже з самого оформлення інтер’єру: китайські ліхтарики, виставка тематичної літератури, ієрогліфи на стінах – все це та багато інших дрібничок додали читальній залі східного колориту.

Складно уявити поціновувачів китайської культури, які не любили б хороше чаювання. А традиція заварювання чаю у китайців дуже відрізняється від європейської, тому чаювання вийшло незвичним, цікавим і надзвичайно затишним. Хороший китайський чай і приємна компанія – дуже вдала комбінація.

Серед читачів Молодіжної є немало мандрівників, і, звісно, багато з них бували в Китаї, тому учасникам вечірки було про що поговорити. Цікаво і змістовно про свої подорожі розповів один з найбільш активних читачів бібліотеки – Михайло Чешко. Розказав він і про побут китайців, і про екзотичні цікавинки: історичні пам’ятки, мовні особливості і навіть про Шаолінь!

Не обійшлось і без популярних в Китаї ігор: змагались у дуже поширену в Китаї версію «гри в кості». Двоє переможців отримали подарунки – хороший китайський чай! Ті ж, кому не пощастило виграти, теж не лишились без подарунків – кожен отримав печиво з передбаченням, адже це традиційний китайський смаколик.

Справжньою родзинкою вечірки став виступ Ірини Коверзнєвої, Ольги Москаленко та Євгенії Халабаджах. Дівчата з Київської гімназії східних мов не лише заспівали китайську пісню, але й китайською читали поезію Шевченка! Крім того, розказали про свої мандри, про участь та перемогу в китайському конкурсі і про походження та еволюцію ієрогліфів. Тому тепер усі ми знаємо, як китайською пишеться «бібліотека» ;)

Це був насичений і дуже цікавий день, і колектив Молодіжної ще раз дякує кожному, хто до цього долучився. Вже вкотре ми переконуємось, що читачі бібліотеки – неймовірно цікаві люди!

І хоча вечірка вже позаду, ви все ще можете завітати до Молодіжної та зануритись у світ китайської літератури, адже тематична виставка досі тут і чекає на своїх читачів.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ