Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 3.04.2020 р.

Гучний і яскравий День бібліотек у Молодіжній!

До свята всіх бібліотек Молодіжна готувалась давно, тому день пройшов дуже насичено: все почалось з вуличної акції, де команда бібліотеки дарувала книги, роздавала яблука з літературними передбаченнями. Це дійство проходило настільки гучно і яскраво, що жоден перехожий не міг не звернути увагу на Молодіжну!

Відділ абонементу тим часом працював над тим, щоб читачам було цікаво не лише на вулиці, але й у стінах бібліотеки – задля цього кожен читач мав змогу приєднатись до майстер-класу з виготовлення стильних закладок в кольорах бібліотеки – а бажаючих виявилось чимало.

Не відставала і Медіатека – там бібліотекарі разом зі студентами Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну влаштували справжню вечірку з живою музикою, танцями та співами. Оновлений простір відділу мистецтв  - найкраща платформа для таких веселощів.

Поки в Медіатеці продовжувалась вечірка, в інших відділах стартував квест, в рамках якого шестикласники побували у підземних книгосховищах, навчились орієнтуватися серед стелажів та шукати потрібні книги, відгадували загадки і читали поезію. А нагородою за це діло став виступ команди неймовірних клоунів з естрадно-циркової академії!

Але і в період між цими заходами читачі бібліотеки не нудьгували: у читальній залі весь день дарували яблука з передбаченнями та книги. А для найдопитливіших колектив Молодіжної підготував яскраву книжкову виставку, присвячену Дню бібліотек.

Свято вже позаду, але Молодіжна не припинить дивувати своїх читачів цікавими заходами та найактуальнішою літературою – тож приходьте до бібліотеки.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ