Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Alias, Dixit, Манчкін та інші - Ігродень у Молодіжній

Вже традиційно останню неділю місяця читачі Молодіжної проводять за настільними іграми у читальній залі. Але якщо раніше збиралися тільки заради змагань у Манчкін, то тепер кожен мав змогу обрати гру за своїми інтересами. Через те що ігор цього разу було аж п’ять, читальну залу довелось розділити на три локації, кожна з яких була присвячена своєму ігровому жанру.

Втім, більшість читачів не сиділи на одній локації, а спробували взяти участь у кількох іграх.

Любителі пригод, підземель та гумористичного фентезі вже традиційно грали у Манчкін. Воно й не дивно, адже це одна з тих ігор, що ніколи не набридають, бо відкривають перед гравцями неймовірний спектр можливостей: розвиватись самому, шкодити чи допомагати іншим, оголошувати тимчасові союзи і виходити з цих союзів у найнезручніший для інших момент!

Для прихильників інтелектуальних баталій, маніпуляцій зі словами, малюнками та асоціаціями найпривабливішою була локація, де можна було зіграти в Alias, Dixit та Геометрію уяви. Люди, знайомі з цими іграми,  справді вміють знаходити спільну мову, бо ж саме цьому вони вчаться за ігровим полем!

Ну а ті читачі, що мають найбільший інтерес до менеджменту і планування, звернули увагу на доволі свіжу гру – «Маленького принца». Будувати свою планету, отримувати бали за ресурси і навіть псувати планети суперників – ідеальне заняття для справжній стратегів!

Якщо ви раптом не встигли на наш Ігродень, але обожнюєте настільні ігри, не засмучуйтесь – адже ми збираємось на ігри щомісяця, а зі своєю компанію ви можете прийти і пограти в будь-який день. Тож слідкуйте за анонсами та нашими сторінками у соціальних мережах!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ