Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

З Днем Незалежності, українці!

Дорогі українці!

Команда Молодіжної бібліотеки щиро вітає вас із Днем Незалежності України! Це свято втілює багатовікове бажання українського народу до свободи та самовизначення. День Незалежності – це свято єднання та гордості за сучасних захисників України, що вдень і вночі саможертовно боронять наші східні кордони.

З нагоди свята ми запропонували нашим читачам взяти участь у відеофлешмобі «Я живу в Україні».

Україна – це велика країна, в якій живе талановита та чудова молодь, об’єднана любов’ю до рідної землі, - це ми мали на меті показати у спільному відео з усіма учасниками флешмобу.

Боротьба українців за Незалежність тривала століттями: коріння української історії сягають періоду Київської Русі, що у часи свого розквіту виступала щитом для Європи проти навали східних племен. Потім українство в собі уособлювали козаки – безстрашні воїни, що понад усе цінували волю. Українська державність змогла відродитись лише на початку ХХ ст., в часи Української революції. І хоча національно-визвольна боротьба 1917-1921 рр.. точилась дуже гостро, на жаль, історичні обставини складались не на користь українців… 27 років тому, влітку 1991 року, українцям випав ще один шанс здобути омріяну Незалежність і цього разу вони зуміли сповна їм скористатись! 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла надважливий історичний документ – «Акт проголошення Незалежності України». Сьогодні, у 2018 році, українці знову змушені відстоювати державність і суверенітет на фронті неоголошеної війни з Росією… Але за нами правда, отже, ми переможемо!

Для всіх, хто цікавиться історією Української державності, у читальній залі триватиме виставка літератури з цієї теми – «Україна крізь віки».

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ