Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Європейський тиждень місцевої демократії в Молодіжній бібліотеці

Європейський тиждень місцевої демократії – це щорічна загальноєвропейська кампанія, започаткована Радою Європи 15 жовтня 2007 року і спрямована на розповсюдження інформації про можливості громадян впливати на вирішення проблем місцевого значення.

З нагоди відзначення цієї події в Молодіжній бібліотеці відбувся цикл тематичних заходів.

24 жовтня до нас завітали юристки Другого центру надання безоплатної правової допомоги Юлія Мирончук та Вікторія Дубініна, котрі поговорили з десятикласниками школи №165 про учнівське та шкільне самоврядування. Учні дізнались, яким чином вони можуть вирішувати проблеми класу та школи за допомогою органів самоврядування. Виявилось, що у класі ще не обрали нового старосту, тож дівчата запропонували кожному учневі пройти тест "Чи є у тебе лідерські якості?". Школярі навіть створили 2 передвиборчих штаби, котрі розробили програми для потенційних кандидатів на цю вакантну посаду. Можливо, кандидат-переможець рольової гри переможе вже на справжніх виборах старости найближчим часом!

У читальній залі пройшла книжкова виставка матеріалів про правову сферу Європейського союзу. Принципи, на яких базується громадянське суспільство в ЄС, - це те, що варто вивчати та запозичувати українцям. Приємно відзначити, що виставкою зацікавилась молодь, адже саме вона вже є рушієм демократичних змін у країні.

Щоб бути активним учасником творення місцевої демократії, необхідно розвивати в собі лідерські якості – рішучість, впевненість, наполегливість, вміння доносити до людей свою позицію та не боятися її відстоювати перед опонентами. Саме тому в рамках тематичних заходів ми презентували нашим читачам – безпосереднім представникам місцевої громади, - нові надходження книг про виховання лідера в собі.

Також ми запропонували нашим читачам обговорити залежність виховання лідерських якостей людини від її читацьких звичок на черговій зустрічі дискусійного клубу «Книжкові бесіди». Детальніше читайте у статті «Книжкові бесіди: рецепти лідерства та як «працює» мотиваційна література»

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ