Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Що треба знати про гастролі за кордоном? Студенти КМАЕЦМ консультуються з юристом

Студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв дуже часто їздять з виступами за кордон. З одного боку, це цікавий досвід та й можна отримати хороший гонорар, але в той же час завжди існують ризики...  На що варто звернути увагу, якщо підписуєш контракт про роботу за кордоном? З таким питанням ми звернулися до директора Другого центру надання безоплатної правової допомоги Богдана Кушніра і попросили проконсультувати студентів щодо найпоширеніших юридичних ситуацій, пов'язаних з закордонними гастролями. 

По-перше, радить юрист, перевірте історію компанії, з якою ви підписуєте контракт. Сумнівно підписувати договір із фірмою, яка існує щонайменше рік і була заснована з мінімальним статутним капіталом. Зараз цю інформацію можна знайти у відкритих джерелах в інтернеті.

По-друге, якщо ви неповнолітні, підписуйте контракт на території України, адже за законами іншої країни ви можете не мати права працювати взагалі. 

По-третє, не прописуйте нереалістичних умов у договорі, потурбуйтесь про час для відпочинку. Інакше вам можуть не виплатити обіцяної суми, стягнувши компенсацію за недоотриману вигоду.

Також студенти обговорили з юристом питання щодо авторського права та тривалості перебування за кордоном.

Зустріч з юристом відбулась в рамках проекту Міністерства Юстиції «Я маю право». Студентам було надано контакти центру безоплатної правової допомоги, куди вони можуть звернутися з юридичними питаннями та отримати фахову консультацію.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ