Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

«Пізнавай, цінуй, бережи!»: як кожен може почати жити в стилі «еко» вже зараз

11 вересня з нагоди Міжнародного дня охорони озонового шару в читальній залі Молодіжної бібліотеки відбулась зустріч з екоактивісткою Юлією Лепехою, котра розповіла учням 7-А класу школи-партнера №165 про екологію повсякденного життя.

Ось декілька порад від Юлії, що допоможуть зробити світ навколо нас чистішим вже зараз:

Приємно, що діти цікавляться еко-свідомим способом життя - ставлять питання, чим відрізняються між собою різні види пластику і про екологічну косметику, нотують контакти пунктів збору сміття, а дехто вже зараз збирає макулатуру і знає, безмірне споживання лише накопичує непотрібні речі, що в кінцевому результаті опиняються на звалищах. Юля запросила всіх присутніх приєднатись до дуже корисної ініціативи - Всесвітнє прибирання! Цієї суботи, 15.09, приєднуйтесь до ініціативних груп у вашому районі та допоможіть зробити рідне місто чистішим!

До Дня охорони озонового шару ми також підготували пізнавальну книжкову виставку матеріалів з екології, а також невеликий стенд із предметами в стилі «еко» - дерев’яними іграшками, бамбуковою зубною щіткою, багаторазовим посудом та еко-сумками.

Міжнародний день охорони озонового шару відзначають щорічно 16 вересня. Проблемою появи вчені зацікавились ще у ХХ столітті. Озоновий шар захищає нас від шкідливого впливу ультрафіолетової сонячної радіації. Фреони (гази, що використовуються у холодильниках та аерозолях), продукти, що утворюються після польотів літаків та запусків ракет, азотисті речовини та окиси хлору з підприємств зменшують вміст озону у стратосфері, через що озоновий шар навколо нашої планети стає тоншим. Зменшення шкідливих викидів, в тому числі використання аерозолів у побуті, допоможе запобігти появі нових озонових дір.


 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ