Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Бібліоланч: серйозна розмова про життя в окупації та адаптацію переселенців і воїнів

1 липня в Молодіжній бібліотеці відбувся бібліоланч з письменницею-переселенкою Ганною Заворотною та спеціалістом з психологічної адаптації після АТО/ООС Оксаною Бочаровою.

Ганна на власному прикладі продемонструвала, що людська розповідь, сповідь очевидця в рази важливіша за сюжет в новинах, тому так важливо не соромитись свого травматичного досвіду, а проговорювати його, в першу чергу, з професійними психологами. Ганна Заворотна – дуже мужня і смілива дівчина, адже так непросто поділитися досвідом життя під окупацією - коли на твоїх очах розгортається війна і раптом твій дім опиняється по інший бік фронту; неможливо почуватись в безпеці, переходиш у побуті з української на російську, бо за мову тепер можуть кинути "на підвал". Присутні ставили Ганні питання про те, як проходив Євромайдан у Донецьку, що відбувалось на так званому референдумі, як насправді жили люди на окупованих територіях.

У другій частині Бібліоланчу психолог та спеціаліст з реабілітації воїнів Оксана Бочарова фахово пояснила, як допомагати людям із травматичним досвідом долати складні психологічні стани. Оксана розповіла про найефективніші практики, що дозволяють «вгамувати» спогади та повернутися в момент «зараз», а також порадила щиро хвалити один одного і навчитись приймати похвалу.

Після розмови з Ганною та Оксаною кожен присутній виніс для себе дуже важливу часточку життєвого досвіду!


 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ