Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

BAFTA 2017. Британія. Коротко. Про кінопоказ англійською мовою

В читальній залі Молодіжної бібліотеки відбувся кінопоказ короткометражних фільмів, номінованих на кінопремію BAFTA 2017.

Короткий метр – це дуже непростий жанр. З короткометражок починає більшість режисерів-новачків, але щоб створити дійсно сильний фільм, потрібен справжній талант. Не зважаючи на лаконічність історії, ідея, втілена у меншому хронометражі, повинна чіпляти за живе. Хороші короткометражні фільми – це концентровані емоції, котрі тримають увагу глядача до початку титрів і не відпускають навіть після перегляду, змушуючи повертатись до піднятих режисером тем знову і знову.

BAFTA Shorts 2017 – це підбірка дуже потужних британських фільмів. Деякі з них присвячені актуальним проблемам сучасності, наприклад, стрічка «Дім» («Home», режисер: Даніель Маллой) підіймає проблему біженців та необлаштованності життя британської молоді, а у фільмі «Спожито» («Consumed», режисер: Річард Джон Сеймур) розповідається про те, наскільки серйозно китайський робітник ставиться до своєї праці, хоча його масова продукція на західному ринку сприймається як щось низькоякісне і недовговічне, щось, що можна викинути після єдиного використання. Не обійшлося і без вічних тем – любові («Історія кохання» / «A Love Story», режисер Анушка Кишані Нанаяккара) та смерті («Пекельні вуста» / «Mouth of hell», режисер Самір Механович). Любителі комедії могли оцінити виключно британський гумор у стрічках «У режимі очікування» («Standby», режисер Шарлотта Реган) та «Вимір Алана» («The Alan Dimension», режисер: Жак Клінч). І хоча фільми дуже відрізняються за темами та сюжетами, навіть найвибагливіший глядач наприкінці відчуває задоволення від побаченого.

 

А для тих, хто разом зі студентським клубом англійської мови Cloud #9 працює над вивченням англійської, перегляд короткометражок став ще й чудовою практикою сприймання мови на слух, адже показ проходив мовою оригіналу. Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці у Фейсбук, щоб не пропустити наступні кінопокази.

Захід відбувся за підтримки British Council Ukraine в рамках фестивалю «Нове британське кіно».

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ