Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Лiтературнi цiкавинки в МСМБ

Українська література, як відомо, зараз переживає свій розквіт. Складна ситуація в країні, прагнення до свободи, незалежності, рівності – усі ці речі стали неймовірним поштовхом для мистецтва. Проблеми, які, здавалось би, мали деморалізувати суспільство, натомість викликали справжній вибух інтелектуальної боротьби.

Молодіжна бібліотека вже давно співпрацює з молодими письменниками у рамках проекту «ХТО Є ХТО в українській літературі», тому колектив МСМБ постійно підтримує зв’язок з літературним світом. Але бувають особливо плідні періоди такої співпраці, і саме таким став цьогорічний травень.

Першою значною подією була презентація книги Галини Горицької «Острів» - збірки з чотирьох творів, написаними різними мовами і на різні теми. Книга зацікавила чималу кількість людей, тому читальна зала була наповнена відвідувачами, що прийшли послухати авторку! Було чимало дискусій, пояснень, роздумів та просто теплого спілкування.

А вже на наступний день до бібліотеки завітала група молодих поетів, аби відкрити у читальній залі поетичну фотовиставку «FOZIA». Учасники проекту підійшли до виставки з дуже цікавого боку, зробивши її результатом співпраці поетів та фотографів. До кожного з верлібрів була прикріплена фотографія, зроблена спеціально для вірша. Під час відкриття виставки відвідувачам бібліотеки вдалось поспілкуватись не лише з поетами, а й із фотографами, тому захід пройшов неймовірно насичено.

Ну а третім цікавим заходом став супрематичний поетичний вечір, де молоді автори презентували свої найцікавіші роботи, а також проаналізували їх у контексті супрематизму – стилю, який став відомим завдяки відомому художнику Казимиру Малевичу. Теплий чай та затишок змогли зробити атмосферу цього вечора якомога більш невимушеною, аби кожен міг забути про все і насолоджуватись поезією.

На останок розкажемо вам не про захід, а про цікаве поповнення нашого фонду. Що ж незвичного у цих нових книжках? А те, що це, насправді, комікси. Чи, як їх часто називають у Штатах, графічні романи. До того ж – українські! Отже, не втрачайте відкрити для себе новий жанр і побачити, як він приживається до багатогранної української культури!

А співпраця з авторами, звісно, продовжується, то ж не соромтесь звертатись з цікавими ідеями до колективу бібліотеки. Зрештою, ми живемо в той час, коли хороша література є просто необхідною для країни!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ