Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Еко-місяць у МСМБ

Квітень для бібліотеки – місяць незвичайний. І події, що відбувались у бібліотеці цього місяця, також незвичайні.

То чим же особливими були ці дні?

Рядом заходів, пов’язаних з екологією та охороною довкілля. Справді, якщо Ви слідкували за нашими сторінками у соціальних мережах, могли помітити інформацію і про підбірки тематичної літератури, і про розмови зі школярами про довкілля, і про обговорення Чорнобильського заповідника, і навіть про незвичайний екологічний брейн-ринг!

Першою подією, пов’язаною з довкіллям, стала зустріч-бесіда з еко-активісткою Юлею Сонячною. Запрошена гостя розповіла учням про прості й ефективні кроки, які необхідно зробити, аби завдавати якомога менше шкоди навколишньому середовищу та власному здоров’ю. Підкріпивши свої слова мультимедійною презентацією, Юлія змогла зацікавити не лише учнів, але й весь колектив бібліотеки!

Захоплені еко-тематикою, бібліотекарі запросили до читальної зали учнів, цього разу для розмови про Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник. Оскільки заповідник виник зовсім нещодавно, інформація про нього була свіжою і цікавою. Адже околиці Чорнобиля стали унікальним місцем, де за відсутності впливу людей знову ожила дика природа.

Допомагали висвітлювати цю тематику і студенти-практиканти, яким пощастило працювати в МСМБ цього місяця – вони підготували тематичну виставку, присвячену трагедії на Чорнобильській АЕС.

Та не лише учні відвідали бібліотеку! Так, наприклад, двоє представників бібліотеки навідались до 165 школи. Поговорили з десятикласниками не лише про довкілля, але й влаштували невеличкий «шоколадний брейн-ринг», де кожен, хто знав правильну відповідь на питання, отримав солоденький приз від бібліотеки!

Ну а для тих, кого довкілля хвилює так само, як і нас, МСМБ має достатньо хорошої літератури. Так що бережіть природу та розвивайтесь разом з молодіжною ;)

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ