Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – акція «Не забирай у себе завтра»

У рамках акції «Не забирай у себе завтра», що пройшла з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, ми запросили учнів 9 класу школи №44 міста Києва на відверту розмову про ВІЛ/СНІД. 

Найбільша частка ВІЛ-позитивних припадає саме на молоде покоління. Тому вкрай необхідно постійно інформувати молодь про те, як можна вберегти себе від зараження і куди можна звернутися, якщо існує хоча б найменша підозра на ВІЛ.

Лектор Сергій із Міжнародної благодійної організації ACET, котра вже більше 10 років займається профілактикою СНІДу в Україні, розповів про реальні шляхи передачі ВІЛ-інфекції, а також заперечив неправдиві стереотипи щодо ВІЛ-позитивних людей. 

На жаль, Україна сьогодні знаходиться в десятці країн з найвищим рівнем захворюваності на ВІЛ/СНІД. Окрім того, значна кількість інфікованих навіть не здогадуються, що є носіями такої серйозної хвороби, а отже, не приймають терапію і продовжують наражати на небезпеку інших.

Звісно, високий рівень сучасної медицини дозволяє ВІЛ-позитивним людям прожити довге та щасливе життя. Приймаючи антиретровірусну терапію, вони можуть не обмежувати себе у вираженні кохання та мати здорових дітей. Вчені вже тестують ліки, що гарантують остаточне одужання. Але уникнути інфікування в рази простіше, ніж потім боротися із наслідками випадкового незахищеного сексу чи вживання наркотиків.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається 1 грудня щорічно з 1988 року.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ