Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.08.2019 р.

Як молодь привітала Конституцію

До 20-річчя Конституції України у Молодіжній бібліотеці в рамках проекту «Відкриваємо Україну разом» відбулася акція «Привітай Конституцію з Днем народження». Протягом тижня напередодні Дня Конституції України користувачі залишали свої побажання на дошці з привітаннями. За цей час дошка вкрилася  численними кольоровими долоньками з найщирішими вітаннями наших відвідувачів.

Дехто бажав Конституції процвітання, інші – наголошували на її непідробній важливості та необхідності. Однак усі побажання об’єднує спільна патріотична риса – щира повага до Основного закону України! Ось найкращі з привітань, котрі неймовірно приємно читати:

Люба Конституціє, від усього серця вітаю тебе з Днем народження. Будь сильна та непохитна, адже ми без тебе не зможемо.

Богдана, абітурієнтка

Головне – спільна підтримка! Коли вона є, то у державі все буде чудово!

Саша та Маша, студенти

Люба наша Конституціє! Бажаю, щоб наступні роки твого життя були успішнішими! Нехай УСІ виконують свої обов’язки і нехай УСІ користуються своїми правами!

Галина, дизайнер

Дорога наша українська Конституціє, вітаю тебе з Днем народження! Залишайся вірною собі, нехай твій характер зміцнюється, а іншим не дозволяй себе ображати!

Надія, режисер

Бажаю з роками зробити свою країну наймогутнішою і найсильнішою країною у світі, щоб ніхто й ніколи не намагався ступити на її землю без запрошення!

Олексій, програміст

20 років – це той молодий вік, коли вирує нестримне бажання змінювати світ на краще, коли майбутнє обіцяє бути світлим та мирним. Саме тому у 20-річний ювілей нашої Конституції важливо вірити лише у перемогу справедливості та добра!

У рамках нашого патріотичного проекту ми співпрацюємо з активною та творчою молоддю. Якщо у вас є ідеї як цікаво та захоплююче розповісти про найважливіші події у житті нашої країни, давайте втілимо їх у життя разом! З усіх питань щодо співпраці звертайтесь до бібліотекаря Уляни Кулініч, автора та керівника проекту «Відкриваємо Україну разом»

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ