Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Як книжковий клуб знайшов «Ґудзики» Ірен Роздобудько

На черговій зустрічі дискусійного клубу «Книжкові бесіди. Український формат», що відбулась у Молодіжній бібліотеці, наші книголюби намагались з’ясувати чи витримала 10-річне випробування часом історія Дениса та Ліки, головних героїв романів Ірен Роздобудько «Ґудзик» та «Ґудзик 2».

У 2005 році роман «Ґудзик» збурив українське літературне життя перемогою на Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова», а Ірен Роздобудько феєрично увійшла у сучасну літературу як здібний автор психологічних драм. Згодом навіть з’явилась  однойменна екранізація роману, до якої письменниця адаптувала сценарій під бажаний кінематографічний хепі-енд, котрий, між іншим, у книзі не відбувся.

Вдруге хвиля читацького очікування прокотилась у середовищі шанувальників Роздобудько минулого року, коли стало відомо, що успішний роман «Ґудзик» отримає бажане продовження. «Ґудзик-2. Десять років по тому» було презентовано на «Книжковому арсеналі – 2015».

Показовим є той факт, що авторка розпочала роботу над другим «Ґудзиком» у 2012, однак зі зміною історичної кон’юнктури,  змогла осучаснити роман описом подій на Євромайдані та початку АТО. Тут Роздобудько продемонструвала свої журналістські навики актуалізувавши, здавалось би, класичний сиквел, повернувши героїв  з-за кордону на Батьківщину, в епіцентр подій.

 Романи Ірен Роздобудько «Ґудзик» та «Ґудзик 2» - це «маст рід», якщо ви хочете відкрити для себе всі грані сучасної української літератури, а в першу чергу, психологічної прози.

Варто обов’язково згадати те, що на цій зустрічі дискусійного клубу переможець конкурсу Олена Фоміних за репост запису нашої спільноти отримала обіцяний приз – книгу «Одного разу…» Ірен Роздобудько! Бажаємо приємного читання!

На наступному обговоренні ми відійдемо від правила читати лише сучасну літературу і поговоримо про роман «Місто» Валер’яна Підмогильного, його урбаністичність та актуальність. Буде як завжди дуже цікаво!

Слідкуйте за нашими новинами у наших групах в соціальних мережах у «Вконтакті» та на «Фейсбуці»!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ