Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Про екологію повсякденного життя до Дня довкілля

У Молодіжній бібліотеці з нагоди Дня довкілля наша читачка, еко-активістка Юлія Оленич, розповіла про свої 365 ЕкоДнів та в рамках нашого проекту «Екологія: ми відповідальні за майбутнє» порадила учням ЗОШ №165 як правильно сортувати та переробляти сміття.

 Юлія показала школярам «вічне» мишеня на прізвисько Треш («trash» з англ. мови – «сміття»), яке вона зробила з використаних матеріалів, період розкладу яких становить від 100 до 500 років, а то і більше!  Тобто, це мишеня переживе нас, та декілька поколінь наших нащадків, якщо не буде правильно утилізоване.

Проблема переробки відходів та забруднення навколишнього середовища в Україні з кожним роком постає все гостріше. Екологи б’ють на сполох - в нашій країні залишилося лише 6% екологічно чистої території. Однак, зменшити забруднення навколишнього світу ми можемо почавши з себе.

Виявляється, просто відмовившись від надмірного використання пластику та поліетиленових пакетів, ми неабияк зменшимо масштаби засмічення. Чудовим замінником цих матеріалів будуть скляні пляшки та судочки, паперові пакети, еко-сумки. Важливо пам'ятати, що пластикові пляшки, пакети, метал, батарейки, папір можна здавати на переробку в спеціальних пунктах збору. Органічні відходи, якщо закопати їх у землю на клумбі, стануть чудовим добривом для квітів.

Основна еко-проблема українського суспільства – це незнання правил переробки сміття, яке отруює грунт та забруднює підземні води. Саме тому варто розповідати рідним та друзям про сортування відходів та еко-ініціативи.

Детальніше про те, як можна власними зусиллями поліпшувати стан довкілля, читайте у презентації «Екологія повсякденного життя».

Нагадуємо, у Молодіжній бібліотеці можна залишити використані батарейки для подальшої їх утилізації. У нас також можна дізнатися про інші пункти утилізації.

Екологія – це наша спільна справа і спільна відповідальність!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ