Останнє оновлення: 19.01.2018 р.

Презентація збірки «Моє серцебиття» Богдани Бартецької

березень, 2016 р.

В читальній залі Молодіжної бібліотеки відбулась презентація поетичної збірки «Моє серцебиття» Богдани Бартецької. Презентацію модерувала Олександра Доморосла.

Богдана Бартецька – молода поетеса, філолог за освітою. Перші проби пера авторка зробила ще у юному віці, з часом її поетична майстерність вдосконалювалась та знаходила нові втілення. У 2015 році Богдана отримала чудову нагоду опублікувати власну збірку. Книга вийшла досить ретроспективною, адже вмістила у собі вірші, написані протягом 2003 – 2015 рр..

«Моє серцебиття» - дуже влучна назва, що характеризує відвертість любовної лірики та рішучий стиль письма Богдани. Лірична героїня авторки – смілива, бо може говорити про те, що на серці, безкомпромісна, вистраждана. Поезія Богдани захоплює та знаходить відгук у душі кожного, адже усі хоч раз у житті відчували приємне тремтіння в грудях від погляду на кохану людину, підносились на сьоме небо від щастя, і, що сумно, відчували біль розбитого серця...

Справжньою гордістю для Богдани є те, що її вірші були покладені на музику у кращих традиціях українського романсу. Композитор Валеріан Стратуца написав прекрасну музику для фортепіано на вірші «Кохання – це дар», «Розмова з долею» та «Моє серцебиття», а Крістіна Береславська склала чудову мелодію для гітари на вірш «Забуті ноти».

Молодіжна бібліотека бажає Богдані Бартецькій продовжувати писати так щиро та натхненно і обов’язково опублікувати не одну поетичну збірку!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ