Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Презентація збірки «Моє серцебиття» Богдани Бартецької

В читальній залі Молодіжної бібліотеки відбулась презентація поетичної збірки «Моє серцебиття» Богдани Бартецької. Презентацію модерувала Олександра Доморосла.

Богдана Бартецька – молода поетеса, філолог за освітою. Перші проби пера авторка зробила ще у юному віці, з часом її поетична майстерність вдосконалювалась та знаходила нові втілення. У 2015 році Богдана отримала чудову нагоду опублікувати власну збірку. Книга вийшла досить ретроспективною, адже вмістила у собі вірші, написані протягом 2003 – 2015 рр..

«Моє серцебиття» - дуже влучна назва, що характеризує відвертість любовної лірики та рішучий стиль письма Богдани. Лірична героїня авторки – смілива, бо може говорити про те, що на серці, безкомпромісна, вистраждана. Поезія Богдани захоплює та знаходить відгук у душі кожного, адже усі хоч раз у житті відчували приємне тремтіння в грудях від погляду на кохану людину, підносились на сьоме небо від щастя, і, що сумно, відчували біль розбитого серця...

Справжньою гордістю для Богдани є те, що її вірші були покладені на музику у кращих традиціях українського романсу. Композитор Валеріан Стратуца написав прекрасну музику для фортепіано на вірші «Кохання – це дар», «Розмова з долею» та «Моє серцебиття», а Крістіна Береславська склала чудову мелодію для гітари на вірш «Забуті ноти».

Молодіжна бібліотека бажає Богдані Бартецькій продовжувати писати так щиро та натхненно і обов’язково опублікувати не одну поетичну збірку!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ