Останнє оновлення: 22.01.2018 р.

Побут проти Довкілля

листопад, 2016 р.

Розмови про навколишнє середовище у наш час лунають все частіше, проблеми екології стають все гострішими. Жителі великих міст починають хвилюватись – як захистити довкілля для майбутніх поколінь? Адже люди тут щодня відчувають екологічні проблеми – стає все менше парків та скверів, замість яких постають новобудови та підприємства, що масивними трубами випускають у повітря хмари чорного диму.

І, думаючи про усі ці заводи, ми забуваємо про головний шкідливий для середовища чинник – наш з вами побут. Справді, нерозважливе ставлення до побутового сміття шкодить природі не менше, ніж промисловий комплекс. Додайте до цього повну байдужість до проблем економії води та зловживання побутовою хімією і отримаєте справжню екологічну катастрофу.

Молодіжна бібліотека запросила учнів 165 школи, щоб обговорити з ними способи відвернути катастрофу. Спілкувались про важливе: як максимально зменшити свій негативний вплив на довкілля, яке сміття придатне до переробки, куди можна здати відпрацьовані батарейки…

Команда бібліотеки була приємно здивована небайдужістю школярів до довкілля – учні не лише уважно слухали презентацію, але й не соромились доповнювати розмову власними роздумами та досвідом.

Після бесіди ми відчули певний спокій, і вже не так страшно дивитись на труби заводів: поговоривши зі старшокласниками ми зрозуміли, що світ стане трохи чистішим.

Якщо всі ми будемо його таким робити.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ