Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Молодіжна бібліотека вітає Україну з Днем Незалежності!

Дорогі українці!
Щиро віта
ємо Вас із визначним святом для нашої країниДнем Незалежності України!

Двадцять п’ять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на СВОЇЙ землі.

Цей день є результатом тяжкої боротьби українського народу за право мати свою державу. 24 серпня 1991 року розпочалася нова епоха у житті українців, законодавчо були закріплені їхні вікові демократичні прагнення до національного відродження та духовної свободи!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, символізуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Сьогодні Україна знову виборює право на незалежність. Тисячі українців стають на захист своєї землі! Тому так  важливо усвідомлювати значимість цього свята!

З нагоди Дня Незалежності України Молодіжна бібліотека підготувала ряд заходів. Відео-флешмоб «Я сучасний українець» покликаний об’єднати молодь у повазі та любові до СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ! Протягом трьох тижнів напередодні Дня Незалежності України усі бажаючі залишили свої побажання українцям у вигляді відео привітання, пропонуємо переглянути що у нас вийшло «Я - сучасний українець»

Майстер-клас «Квітуча Незалежна Україна» дав змогу користувачам бібліотеки оволодіти технікою КАНЗАШІ  (техніка створення прикрас  із тканини) та виготовити власноруч  квітку-символ соняшник, який для українців є одним із образів Батьківщини.

Просвітницькі акції на майданчику перед бібліотекою "Мандруємо Україною" та «Незалежна Україна – наше майбутнє», зорієнтували де краще відпочивати в Україні та що пишуть молоді українські автори про сучасні події в країні.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ