Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

Бібліотечні Миколайчики

Звіт акції «Подаруй свято дітям-сиротам!»

До Дня Святого Миколая у читальній залі та відділі мистецтв МСМБ «Молода Гвардія» з 25 листопада по 17 грудня  проходив збір подарунків для дітей-сиріт.  Бібліотека запропонувала відвідувачам долучитися до творення незабутнього та радісного свята в дитбудинку «Чебурашка» в смт. Рокитне та  дитбудинку сімейного типу в с. Горохуватка. Читачі та співробітники бібліотеки назбирали іграшки, книжки та канцелярське приладдя, а благодійники передали значну кількість книжок, що поповнили бібліотеки дитячих будинків. 

Подаруночки було передано співробітниками бібліотеки на склад волонтерської групи «Допоможи допомагати». Звідти вони поїхали у дитячі будинки.

Юлія Смірнова, представник волонтерської групи, написала на своїй сторінці у Facebook: «Цього року Миколай був щедрий, як ніколи! Діти-сироти це заслужили. Ми привітали дітей-сиріт з дитбудинку Чебурашка та дитбудинку сімейного типу священника та матушки. Дуже дякуємо всім, хто допомагав зібрати необхідне в дитбудинки. Дякуємо всім за допомогу дітям! ДОПОМАГАТИ ТАК ЛЕГГГГГКО ТА ПРООООСТО!»

Фото зі сторінки волонтера Юлії Смірнової у Facebook

Акція «Подаруй свято дітям-сирам», що пройшла у МСМБ, продемонструвала, що бібліотека як публічний заклад може стати майданчиком для втілення благодійних громадських ініціатив.

В ці непрості часи для України кожен з нас повинен пам’ятати наскільки важливо допомагати найбільш вразливим представникам суспільства. Діти – це наше щастя, його потрібно оберігати та плекати в любові. Допомагаючи дітям-сиротам, ми творимо майбутнє нашої країни!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ