Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Як у МСМБ Всеукраїнський день бібліотек святкували!

30 вересня у Молодіжній бібліотеці до Всеукраїнського дня бібліотек відбувся День відкритих дверей, в рамках якого на відвідувачів чекало багато цікавих сюрпризів. З нагоди свята у нас з’явилися дві книжкові виставки – «Бібліотека – острів фантазії та творчості» та «Моя професія – бібліотекар», які встановили перед бібліотекою, щоб зацікавити перехожих та розповісти їм про наше професійне свято.

Більше того, на вулиці також пройшов флеш-моб від Молодіжної бібліотеки «В книгахВсесвіт» для популяризації читання, а також відбулась акція-вікторина «На стрижні цивілізації», котра дала змогу учасникам виграти книжкові призи за правильні відповіді на питання про старовинні бібліотеки.

 Цьогоріч до нас на свято завітали учні 9 класу СЗШ №221. Бібліотекарі ознайомили школярів із новітніми послугами, які надають українські бібліотеки, а також розповіли про тренди сучасних європейських бібліотек. Доступність для найменш захищених верств населення, інтерактивна діяльність та руйнування консервативних стереотипів – це ключові тенденції, що мусять стати орієнтиром для української бібліотечної галузі у найближчому майбутньому.   

Однак справжнім сюрпризом для гостей став подарунок до Дня бібліотек від постійних користувачів – студентів Київської міської академії естрадно-циркового мистецтва!

Молода режисер Надія Сердюк вразила глядачів виконанням монологу із класичного твору «Джейн Ейр», Євген Шпаченко, відома зірка Х-Фактору, зачарував своїм співом, а жонглер Андрій Крушельницький, звеселив усіх присутніх і під гучні оплески завершив святковий концерт.

Всеукраїнський день бібліотек – це, в першу чергу, свято для читачів, адже саме вони дають життя бібліотекам, і не дозволяють зарости стежці до храму знань!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ