Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Підсумки письменницького марафону NaNoWriMo-2015

Підсумки письменницького марафону NaNoWriMo-2015

Цього року Молодіжна бібліотека вперше стала учасником проекту УБА «Приходь та пиши!», в рамках якого користувачам було запропоновано долучитись до листопадового письменницького марафону NaNoWriMo-2015. Нагадаємо, головною умовою марафону було написати чернетку свого роману розміром 50 тис. слів в період з 1 по 30 листопада.

Протягом листопада Молодіжна бібліотека була для письменників-нанораймівців зручним та тихим місцем роботи над своїм романом. Також, в рамках проекту «Приходь та пиши!», в читальній залі Молодіжної бібліотеки відбулась зустріч учасників із психологом Олександрою Орєшнік, котра надала фахову консультацію з письменницького антистресу та психологічних аспектів письма.

Письмецький марафон NaNoWriMo-2015 завершився і ми раді вітати переможців, котрі завершили свій рукопис:

Молодіжна бібліотека бажає переможцям обов’язково видати свій роман та продовжувати натхненну письменницьку роботу.

13 грудня, коли більшість письменників розпочали редагувати свої рукописи, Молодіжна бібліотека спільно з Державною бібліотекою України для юнацтва підготували майстер-клас з літературної критики «Аналіз та обговорення творів». Письменники отримали практичні поради з написання критичних рецензій та почули відгуки про власні рукописи. Формат, запропонований модератором Олександрою Доморослою, передбачав анонімність надісланих на критику уривків, що зберігало інтригу до «зняття масок» наприкінці зустрічі.

Майстер-клас у ДБУю

Сподіваємось, що наступного року у проекті «Приходь та пиши!» візьмуть участь ще більше бібліотек з усіх куточків України, а до письменницького марафону NaNoWriMo долучаться нові письменники. Світу потребує твого роману!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ