Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Неділя – для письменників! «Приходь та пиши!» в МСМБ

Неділя – для письменників! «Приходь та пиши!» в МСМБ

NaNoWriMo-2015 в МСМБ – це не лише можливість прийти до бібліотеки, щоб писати роман у тихій та затишній атмосфері, де під рукою завжди є вільний Wi-Fi. Це й нові знайомства, спілкування з іншими письменниками, що також стали учасниками марафону, можливість вдосконалити власну майстерність і більше дізнатись про письменницьке ремесло завдяки лекціям, дискусіям та майстер-класам.

У Молодіжній бібліотеці в рамках проекту «Приходь та пиши!» відбулась лекція-дискусія для учасників листопадового письменницького марафону «Як написати роман за ду-у-уже короткий термін», яку провела психолог та гештальт-терапевт Олександра Орєшнік.

Окрім корисних порад щодо письменницького антистресу та пошуків натхнення, кожен з присутніх міг поставити психологу питання про те, що хвилювало його під час роботи над власним романом, наприклад, про те, як з психологічної точки зору вимальовувати персонажів або як працювати над текстами з максимальною ефективністю, коли краще редагувати написане чи як втілити на папері катарсис героїв.

Згодом лекція перейшла в запальну дискусію «Стереотипи в житті та літературі», яку модерувала Олександра Уралова, співробітник Державної бібліотеки України для юнацтва та представник проекту «Приходь та пиши!». Стереотипи – це невід’ємна частина нашого соціального життя. Але який їх вплив на літературу? Чи є стереотипність персонажів проблемою для письменника і як з нею боротись? Кожен учасник в ході дискусії намагався знайти для себе відповіді на ці питання.

Молодіжна бібліотека – це простір для творчості, в першу чергу літературної. Ми запрошуємо учасників письменницького марафону NaNoWriMo-2015 приходити та писати у нашій бібліотеці.

Бажаємо натхнення та наснаги!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ