Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Кольорові фантазії на тему природи

Творчі виставки наших читачів, як зовсім юних, так і досить досвідчених, стали вже доброю традицією в нашій бібліотеці. Адже не завжди є можливість, особливо у художників-початківців або аматорів, організувати свою персональну виставку і наша бібліотека із задоволенням таку можливість надає.
А для тих, хто ще вчиться малювати, у відділі мистецтв бібліотеки є велика кількість книг, що містять методики і рекомендації по малюнку, живопису та ін., а також альбоми з репродукціями відомих художників.
Євгенія Шестакова представила свої роботи у нас вперше. Вона не професійний художник, малювання - це хобі і захоплення у вільний час, і ще - це велике задоволення, адже всім творчим людям властиво дивовижна здатність отримувати від творчого процесу задоволення самим і дарувати радість оточуючим.
Малює Євгенія з дитинства, в шкільні роки займалася в дитячій художній школі. Навчаючись в НТУУ «КПІ», щороку брала участь у мистецьких конкурсах «Таланти КПІ», отримавши в 2005 р. 2-е місце в номінації живопис. Роботи, представлені на виставці, виконані в техніці акварельного живопису.

Всі малюнки дуже світлі і позитивні, по-весняному теплі і радісні. Тематика в основному асоціативно пов'язана з природою: «Весна», «Матінка природа», «Квіткова галявина».

Деякі сюжети казкові: «Уроки чарівництва», «Казкова країна», «Натюрморт», де в традиційний для цього жанру набір предметів додано штрих казковості - маленька фея на чашці.

А часом малюнки просто по-дитячому наївні і зворушливі: «Мильні бульбашки», «З Днем народження», «Ніжність».

Коли дивишся на роботи Євгенії, складається враження, що це ілюстрації до дитячих книжок або казок. Ну що ж, Євгенія - художник молодий, можливо, це ще попереду. А сьогодні, завдяки її малюнкам, можна дозволити собі поринути у прекрасний світ дитинства, відчути душевне тепло художниці і посміхнутися ...
Адже всі ми родом з дитинства.
«Малюнки, що створюють сонячний і радісний настрій», «Дитяча чиста душа у Ваших картинах», «Відчуття добра і світла». Ось так написали у своїх відгуках відвідувачі виставки.

Євгенія Шестакова та співробітники бібліотеки запрошують всіх відвідати цю позитивну і життєрадісну виставку, яка експонуватиметься до 1 травня ц. р.

Місце зустрічі - вул. Льва Толстого, 49.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ