Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Книжкова новинка Яцека Денеля «Сатурн» у дискусійному клубі МСМБ

На черговій зустрічі у клубі «Книжкові бесіди» учасники дискутували про книжкову новинку бібліотеки – роман молодого польського письменника  Яцека Денеля «Сатурн».

Цей роман побудований на міфах і реальних знаннях про видатного іспанського художника Франциско Ґойя і є оригінальною інтерпретацією його особистого життя та творчості.

Сюжет цієї книги визначає її повна назва «Сатурн. Чорні картини з життя чоловіків родини Ґойя».

В центрі роману – конфлікт між чоловіками трьох поколінь родини художника – батьком Франциском Ґойя, сином Хав’єром та онуком Маріано. 

Учасники дискусії зуміли не лише розглянути всі нюанси описаних проблем у родині Ґойя, а й цікаво та оригінально викласти своє бачення психологічних взаємовідносин героїв книги.

Відмітили, що автор на прикладі родини Ґойя показав як у патріархальній родині її члени були позбавлені можливості нормально спілкуватися. Між ними склалися дуже важкі стосунки і через це там панувала агресія й не було жодного порозуміння.

Франсиско Ґойя – брутальний, жорсткий, нав'язливий, приховує свої батьківські почуття до Хав’єра під зневагою і кепкуваннями. Він мріє, щоб син теж став художником, але в той же час постійно психологічно давить на нього. Хав’єр – меланхолійний, а Маріано – любить розваги, приємне життя і дуже поверхневий.

Під час обговорення панувала творча і доброзичлива атмосфера.

Кожен присутній мав можливість ознайомитись з источником, зіставити свою точку зору з думками інших учасників дискусії.

Модератор дискусії пані Оксана вміло координувала процес обговорення книги, доповнювала виступи учасників цікавою інформацією про автора та героїв роману.

Альбоми репродукцій картин Франциско Ґойя з фондів бібліотеки доповнили обговорення книги. Перегляд цих репродукцій картин для багатьох присутніх стали значним відкриттям творчого доробку відомого художника.

Для наступного обговорення в дискусійному клубі учасники книжкових бесід обрали книгу Дороти Тераковської «Мишка», яка вже є в абонементному відділі бібліотеки.

Приходьте, читайте, дискутуйте!

        Нагадуємо про дискусійний клуб «Книжкові бесіди»

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ