Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Перша допомога або Червоний Хрест в гостях у молодіжної

Надання першої допомоги завжди було, є та буде важливою справою у врятуванні людського життя. З основними принципами надання першої допомоги як з юридичного, так і з практичного боку, ознайомилися учні ЗОШ № 221 у стінах молодіжної бібліотеки.

З цією важливою і корисною інформацією учнів ознайомили інструктори Червоного Хреста Солом’янського району м. Києва Лагутько Оксана та Скрипник Ірина. Крім цінної інформації – зокрема про те, як визначити інсульт, відрізнити стенокардію від інфаркту, що робити при отруєнні, укусах тварин і кліщів тощо – учні дізнатися про «Золоте правило» та відновлювальне положення, навчилися визначати чи перебуває постраждала людина у свідомості, робити перший огляд.

А також учні отримали можливість на практиці засвоїти за допомогою манекену на ім’я Григорій, як потрібно правильно робити штучне дихання та масаж серця, в ігровій формі спробували транспортування постраждалого, яке має назву «Ірландський міст».

Розвінчавши певні стереотипи щодо дій при опіках, обмороженні, кровотечі, інструктори Червоного Хреста пояснили та продемонстрували, що і чому потрібно робити у таких випадках і чого в жодному випадку робити не можна. Була корисною й інформація про використання звичайної косинки, що завжди під рукою, в якості засобу перев’язки, а також корисною виявилася демонстрація різних видів перев’язок.

Така інформація та практично здобуті навички стануть у нагоді у повсякденному житті, можливо буде врятоване не одне життя, а можливо дехто з учнів обере надання першої, або, навіть, медичної допомоги справою власного життя.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ