Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Кольори життя: Україна + Китай

«Кольори життя». Так назвали виставку своїх картин, що презентована у бібліотеці, молоді художниці Лідія Головатюк (Україна) і Чжан Сінь Юе (Китай).

Що об’єднує творчість цих тендітних дівчат, крім перманентного стану небайдужості до усіх і усього, прискіпливого ставлення до себе, своїх думок і вражень, що в будь-який момент приречені вибухнути новою ідеєю і попросяться на полотно? Відповідь - на картинах виставки. Вони про нашу Україну, прекрасну своїми людьми, природою, ландшафтом, великою історією.

У обох дівчат за плечима - навчання. Лідія закінчує Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури по класу пейзажного живопису, є керівником студії «Веселка мистецтв» столичного ліцею, співпрацює з художньою студією «Чудодії». Чжан Сінь Юе після закінчення в Китаї школи мистецтв і університету протягом останнього року стажувалася у згаданій українській Академії аби ближче познайомитися з особливостями живопису в Україні, якою вона з дитинства цікавилася.

Першими поціновувачами експозиції стали співробітники бібліотеки, яким Лідія розповіла про себе, свою колегу, а також поділилася деякими професійними секретами живопису. При цьому й «Молода гвардія» не залишилася у боргу і здивувала гостю з Китаю своїми матеріалами про її співвітчизника – художника та ілюстратора Чена Цзян Хона, який провів у «Молодій гвардії» майстер-клас для дітей молодших класів художньої школи столиці до міжнародного дня Франкофонії https://www.youtube.com/watch?v=9VC1Do4vhZI.

Дивлячись на картини Сінь Юе навіть не здогадуєшся про те, що їх писала дівчина з іншими світоглядними традиціями. Вони повні романтики та спокою. Схоже на те, що художниця часу не гаяла – на картинах різні пори року, маленькі селища та великі міста Київ, Львів, Одеса. Теплом і домашнім затишком віє від картини «Мамина кухня», присвячена китаянкою Лідиній мамі.

Твори Лідії Головатюк настільки різнопланові, що змушують зосереджувати увагу на кожному з них окремо. Художниця визнає, що цікавиться різною технікою живопису, що видно з представлених картин навіть не фахівцю. Однак зізналася, що у своєму улюбленому «запаснику» має картини, написані чорним маркером по білому. Але ці твори – для наступної виставки.

Директор «Молодої гвардії» Галина Борисівна Конашко добре розуміє і завжди, зокрема в своїх публічних виступах, підкреслює важливість сприяння всебічному розвитку молоді. А виставки на кшталт «Кольорів життя» мають у цьому сенсі ефект прямої дії.

Шановні наші користувачі! Не втрачайте й Ви можливості долучитися до прекрасного, ознайомившись з ранньою творчістю майбутніх маститих художниць. Виставка триватиме до 20 липня. Адреса незмінна: вул. Толстого 49.

Прямые поставки товаров из Китая в Киев. Здесь можно заказать практически все! Не упустите момент скидок.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ