Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 27.03.2020 р.

День бібліотек 2014 – в молодіжній!

Сценарій святкування Всеукраїнського дня бібліотек у стінах МСМБ вибудовувався за участю наших вірних друзів – студентів творчих спеціальностей київських ВУЗів. Вони з радістю згодилися створити для наших нових гостей - старшокласників київської школи № 221 атмосферу невимушеності та довіри, яка б спонукала їх прийти до нас знову!

Студенти Київської муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва академії ім. Л.Й. Утьосова клоунеса Марина Гуцько, естрадний вокаліст Роман П’ясецький та артист комічного жанру Ніколас легко заволоділи увагою аудиторії. Ще б пак!  Адже це – частина їхньої майбутньої професії. Марина – зі сходу країни. Вона – луганчанка. А Роман – зі Львова. Єдина країна, усміхнена й прекрасна. Глядачі – учні з двох різних класів, зустрівшись вперше у читальній залі нашої бібліотеки, усе робили разом: сміялися, співали. Ба, не лише. Довелося й попрацювати.

Директор «Молодої гвардії» пані Галина  Конашко, вітаючи гостей зі святом, анонсувала найбільш важливі для молоді напрями роботи бібліотеки як інтелект-центру, зокрема можливість ознайомлення з регламентом проведення ЗНО он-лайн, вдосконалення англійської, комп’ютерне тестування індивідуальних здібностей до певних професій, тощо. Справедливо, мабуть, що святкування Дня бібліотек 30 вересня співпадає з великим православним святом св. Віри, Надії та Любові. Адже саме ці чесноти сповідували бібліотекарі споконвіку. Про найвідоміших з них розповіла бібліотекар Лариса  Дідора, продемонструвавши відповідний ілюстраційний матеріал-презентацію.

Родзинкою зустрічі став майстер-клас, що провела для учнів провідний бібліотекар Тетяна Кравченко. Її уроки з бісероплетіння та персональна виставка виробів з бісеру і каменя вже отримали неабиякий позитивний резонанс. Але про бісер «непосидющі» дізнаються згодом. Сьогодні ж вчилися виготовляти квітку з різнокольорових паперових пелюстків та…цукерок. Ось такі в нашій бібліотеці смайлики-смаколики J.

Досвід нашої бібліотеки підтверджує просте правило: жодне зусилля не залишається марним. Не маємо сумніву, що наші нові знайомі запам’ятають цей день і невдовзі завітають до нас знову.
Адреса незмінна: вул. Л.Толстого, 49.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ