Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Весна. Романтика. АСЕТ і молодіжна

Весна, романтика, стан закоханості – все це настільки чудово і природно у молодому віці!

Перед молоддю відкривається безліч життєвих стежок. І головне зараз – не схибнути на життєвому шляху, не піддатися спокусі легковажних відносин, не звернути з доленосної стежини в хащі алкоголізму, наркоманії та супроводжуючих захворювань.
Нещодавно у нас закінчився цикл весняних бібліотечних зустрічей у «Школі здоровя». Ми інформуємо молодь щоб захистити та уберегти її від необдуманих вчинків. Своєчасно підняті й обговорені гострі теми та отримані відповіді на актуальні питання на «Школі здоров’я» дають можливість молодим людям поміркувати, зважити всі за і проти, зробити висновок і вибір власних дій і життя.
Зустрічі за участю наших партнерів з міжнародної організації АСЕТ відбулися як у стінах бібліотеки, так і у класах київських шкіл № 165, № 221, № 178.
Піднімалися такі теми:
Про взаємовідносини між юнаками та дівчатами
Про уникнення шкідливих звичок, алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії
Про збереження репродуктивного здоров’я молоді

 

 

Темі «ВІЛ/СНІД» за проханням аудиторії було присвячено два заняття. Виявляється ця тема дуже гостра і, наразі, хвилює молодь!

Аудиторія знову довго не відпускала волонтерку АСЕТ – чарівну, юну, але добре обізнану Юлію Синицьку. Незважаючи на юний вік, Юлія стала взірцем для багатьох. Вона не просто переконує молодь дотримуватись цноти і чистоти. На прикладі власного життя заохочує молодь дотримуватись людських цінностей. Юлія демонструє як радісно, цікаво і насичено можна жити, відмовившись від панівних серед молоді сумнівних втіх, від руйнації власного здоров’я.

Такі зустрічі – це частина цікавого та необхідного для молоді.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ