Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Незвичайний профнавігатор

Обрати професію за покликанням – значить отримати невичерпне джерело позитивної енергії на все життя. Хто не прагне щасливої долі ? Тих, у кого дістає волі змінити випадково обраний хибний шлях самореалізації, одиниці. Тож як дослухатися до свого серця у віці та в період, коли ще все попереду ?

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Старшокласники 44-ої школи, освоївши теоретичні ази проблеми з профорієнтації на попередніх заняттях, організованих Київським міським центром зайнятості у стінах МСМБ в рамках програми «Планування кар’єри. Максимум користі, мінімум помилок», отримали додаткову можливість взяти участь у запропонованому майстер-класі. На цей раз своє фахове уміння продемонстрували учениці Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва (http://www.kvpu46.inf.ua )

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Диво-скринька з кравецькими виробами, вишитими рушниками, матеріалами для оздоблення текстилю, швейною гарнітурою, бісером розмістилася поряд з облаштованим у бібліотеці «кабінетом профорієнтації». Поруч, утворивши коло, не відволікались від копіткої роботи дівчата у яскравому (ручної роботи) вбранні.

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Кожний школяр міг спробувати себе у якості моделі та отримати нову зачіску завдяки вправним рукам перукарів-модельєрів, що, наразі, здобувають професію в училищі. Обстановка була настільки невимушеною, що навіть більш скуті дорослі також спробували змінити свій імідж.

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Кравець, закрійник, кухар, кондитер, вишивальниця, перукар-модельєр, оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних – ось спектр спеціальностей, оволодіння якими, якщо й не стане в подальшому основною професією, дозволить зробити більш яскравішим та затишним буденне життя будь-кого.

 


Теги: вибір професії, працевлаштування, кравець, закрійник, кухар, кондитер, вишивальниця, перукар-модельєр.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ