Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Честь і гідність: як це зрозуміти вірно

Наші партнери

Серед проектів «Молодої гвардії» особливе місце посідає спільний з Головним управлінням юстиції в м. Києві проект «Юридичні консультації – для всіх». Протягом року, що минає, в стінах бібліотеки юристами управління та Координаційної ради молодих юристів при цьому управлінні було надано 122 індивідуальних консультації киянам з різноманітних питань права. На їх фоні спілкування з широкою молодіжною аудиторією видається найбільш складним і водночас найбільш цікавим. Адже йдеться про слухачів, які лише освоюють ази суспільних правил поведінки.

Ілля Євгенович Миронов – заступник голови згаданої Координаційної ради, який вже не вперше проводить правові уроки для учнів, цього разу нестандартно підійшов до викладення матеріалу.

Про учасників проекту

 Старшокласникам спеціалізованої школи ім. М.Рильського № 7 було запропоновано відповісти на запитання: «Що таке честь і що таке гідність?». Виявляється ці поняття мають конкретне визначення у цивільному законодавстві. На перший погляд, до чого тут суто моральні категорії?

Честь – об’єктивна властивість, яка визнається суспільством, а гідність – суб’єктивна самооцінка, що залежить від внутрішнього духовного світу конкретної людини. Співвідношення цих понять дозволяє правильно розуміти, з одного боку – свої права, з іншого – обов’язки.

Теми обговорення

Переглянутий короткий фільм допоміг аудиторії визначити коло питань, які можуть турбувати молодь. Це – широкий спектр правовідносин, пов’язаних із захистом прав у сфері приватного життя, облаштування житлових умов, життєдіяльності територіальної громади, зокрема нашого міста тощо.

Сьогодні молодь – є найбільш активною частиною громадянського суспільства. Поповнюючи його лави важливо бути обізнаним у питаннях захисту своїх прав і основоположних свобод, визначених Конституцією України, іншими актами законодавства.

Що може бібліотека

 Конкретну допомогу може надати й наша бібліотеки, яка має значний фонд спеціальної літератури з питань права, поточну підписку інформаційних бюлетенів «Офіційний вісник України», «Офіційний вісник Президента України», юридичного журналу «Право України».

Вивчаємо право разом з бібліотекою

Всеукраїнський тиждень права минув. Проте проект триває: вже 21 грудня з 11.00 до 16.00 год. читальна зала бібліотеки рада буде вітати нових відвідувачів для зустрічі з фахівцями Координаційної ради молодих юристів.

          А наразі скористайтеся юридичним сервісом нашого сайту. З розділу «ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ» рубрики «СТИЛЬ ЖИТТЯ» дізнаєтеся про новини державної молодіжної політики в Україні та озброїтеся знаннями про права, обов’язки та можливості для розвитку освіти, кар’єри, власної справи та побудови сімейного життя.

 

Більше про захід взнавайте на сайті наших партнерів:

 http://krmyk.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=148:-l-r&catid=40:2013-12-13-07-15-38&Itemid=83

Див. також  посилання:

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/611-2013-%D1%80    - Розпорядження КМ України про Всеукраїнський тиждень права

День прав людини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ