Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Авторська пісня: марафон розпочато!

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня), аналізуючи здобутки, із задоволенням долучаємо до них різнобічні  контакти з талановитою авангардною  творчою молоддю.

8 вересня МСМБ радо зустрічала гостей, прибулих з гуманістичною, водночас надзвичайно приємною місією. У колі друзів та гостей  відбувся акустичний концерт за участю молодих київських виконавців Оллі (Олени Беспаленко), Ігоря Рудя та спеціальної гості Ксенії Солдатової (Москва). Їм випало розпочати так званий марафон з популяризації авторської пісні для створення звукового доповнення у вигляді компакт-диску до ювілейного (25) номеру журналу «Український  фантастичний оглядач».

Відомі перші ластівки цього CD. До нього увійдуть пісні Оллі – авторські та написані на слова українського письменника-фантаста Олеся Павловича Бердника. Не обійдеться без творів ентузіаста літературних зустрічей, що на постійній основі проводяться в МСМБ, Олега Андроса. Пісні, створені ним під впливом вражень від казкових та фентезійних сюжетів, зокрема й особистих творів, у виконанні гурту «AndrosLand», сподіваємося, додадуть «адреналіну» під час читання публікацій УФО.

 

Не будемо дублювати інформацію щодо творчості кожного з учасників акустичного концерту, проте скориставшись Інтернет-ресурсом, спрямуємо Вашу допитливість до сайту Спілки вільних журналістів «Природа над усе» http://nature-first.info/2013/09/05/8-veresnya-u-kiyevi-proyde-akustichniy-kontsert-olli-igorya-rudya-ta-kseniyi-soldatovoyi/#more-3346.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ