Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Шевченківський березень триває...

До 25 березня у відділі абонементу та відділі мистецтв діють книжкові виставки про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня на честь 194 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в читальній залі бібліотеки відбулася краєзнавча вікторина „Шевченківський Київ”.

11 березня співробітники і користувачі бібліотеки на запрошення творчих партнерів Національного музею літератури України з задоволенням відвідали „Шевченківське свято”

Відкрив зустріч відомий український письменник, автор книг про Т.Г.Шевченка, лауреат Шевченківської премії - Валерій Шевчук. (В короткій змістовній промові він торкнувся історичних витоків народження поетичного генія Великого Кобзаря, закликав до духовного єднання.)


На зустрічі виступили: Заслужений артист України, протоієрей Української Православної Церкви

 Петро Бойко,

 артистка Галина Стефанова,

 бандуристка Надія Боянівська,

Лауреати Шевченківської премії 2008 року –

 художник Валерій  Франчук

 та композитор Геннадій Ляшенко,

українсько-польський хор „Есколки ластівки”, під керівництвом В. Раді

Дружба і співробітництво між бібліотекою та музеєм міцніє з кожним роком. 12 березня органічним продовженням Шевченкініани стала літературно – краєзнавча зустріч „Київське оточення Кобзаря” за участю старшого наукового співробітника музею літератури

 Тамари Василівни Сидоренко

Тамара Василівна захопила аудиторію розповіддю про маловідомі сторінки із життя і творчості  Кобзаря, виконанням  віршів Тараса Григоровича Шевченка.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ