Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Вручення премії ім. Г. Сковороди

 17 жовтня 2007 року в приміщенні Французького культурного центру  при підтримці  Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні відбулася церемонія  вручення Премії ім. Г.Сковороди за найкращий переклад з французької мови на українську в рамках Програми сприяння видавничій справі «Сковорода».

Наша бібліотека  постійно відстежує  такі цікаві події, які відбуваються в житті столиці, а саме, в українській культурі, постійно приймає  участь в цьому.. Тому було дуже приємно побувати на зустрічі друзів, порадіти за успіх колег, познайомитися з новими перекладачами, представниками видавництв та просто з людьми, закоханими в книгу.

Наш фотопогляд на цей захід:

Директор видавництва "Кайрос" Отець Маріус Возняк отримує нагороду

Інтерв’ю з Паном Мирославом Поповичем - Директором Інституту філософії НАН України, членом журі по присудженню премії за кращий переклад з французької на українську мову в рамках програми сприяння видавничій справі від Посольства Франції в Україні та МЗС Франції.

Дружнє коло перекладачів, представників бібліотек та видавництв начолі з пані Айшою Керубі - Радником з питань кооперації та культурного співробітництва Посольства Франції в Україні.

зліва-направо- Пані Везіан- дружина Посла Франції в Україні; Пан Матьє Арден- Директор Французького культурного центру в Україні; Пані Тамара Степанова, головний редактор бібліотеки «Молода гвардія», Отець Маріуш Возняк- Директор видавництва "Кайрос".

зліва-направо - Пані Тамара Сепанова - головний редактор бібліотеки «Молода гвардія»; Пані Везіан -дружина Посла Франції в Україні; Пані Світлана Івахіна - представник Французького культурного центру

Ми дуже раді за успіх цьогорічних переможців премії  ім.  Г.Сковороди.  Бажаємо  всім зацікавленим в виконанні Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» наснаги та творчих успіхів.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ