Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

Японія. Історія та сучасність

Японія…. Це щось далеке, романтичне. Ця найдавніша в світі імперія залишається самою загадковою, незбагненною й парадоксальною країною.

Дипломатичні відносини між Україною та Японією мають 20-річну історію.

Завдяки цікавим книжковим ресурсам нашої бібліотеки ми постаралися показати унікальність країни "східного сонця".

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Сонце в центрі її державного прапора означає досконалість, розквіт держави. Це символ світла, багатства і достатку.

Через те, що Японія розташована на архіпелазі з безліччю островів (6852) і невелика за розмірами, японці надзвичайно трепетно ставляться до своєї природи.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Захоплення цією країною, її досягненнями, можливо тільки через її пізнання, проникнення в її таємниці, розуміння її традицій.

Пристрасть до краси можна назвати національною рисою жителів країни «вранішнього сонця». Що б вони не робили: рисовий буханець або хай-тек робота, японці прагнуть надати своїм творінням приємні обриси, колір, текстуру.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

А чи знаєте Ви, що рік в Японії складається з п’яти сезонів: весни, сезону дощів, літа, осені та зими. І ці сезони залишаються достатньо виразними, незважаючи на глобальне потепління.

А про те, що на противагу англійській чайній церемонії, поширеній у Європі та Америці, японські чайні традиції так і не вийшли за межі азійського континенту. До сих пір залишаються невідомими для більшості прихильників чаю ритуали «тядо» («чайний шлях»), «тяною» («чайний вплив») та інші.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Про ці та інші особливості японського побуту і культури дізнаєтесь з книжок «золотого фонду» нашої бібліотеки за адресою: вул. Толстого, 49.

Див. на YouTube:
Ч.1: http://youtu.be/6CIfibuH6HU
Ч.2  http://youtu.be/vSOtzfh3DTk

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ