Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Їсти! Молитися! Кохати! або Що робити у відпустці?

липень, 2013 р.

 

«Танго в стране карнавала» Майкл, Кармен. Танго в стране карнавала [Текст] = Chasing Bohemia : Роман / Майкл, Кармен ; Пер. с англ. Е.Мигуновой. - М. : РИПОЛ-КЛАССИК, 2011. - 352 с. : ил. - (Есть, молиться, любить). - Предисловие: с.9; Благодарности: с.350. - ISBN 9785386036195 : (В обкл.) Ріо... Ніхто з дослідників цього міста так і не зміг знайти потрібних слів, щоб описати його красу...Можливо це тому, що перед обличчям Ріо усе здається сірим. Кармен Майкл об’їхала увесь світ і вважала, що вже ніщо не зможе її здивувати. Але, опинившись у Ріо, вона зрозуміла, як помилялась...Місто затягнуло її у свої тенета на цілий рік, а пригоди почалися прямо в аеропорту. Родео, карнавали, запальна самба і бразильські мачо затягнули Кармен у вир яскравих барв і нових вражень... Нова книга Кармен Майкл „Танго в стране карнавала” змусить вас зібрати речі, покинути все і вирушити до Бразилії на пошуки пригод!!!
«Есть, молиться, любить» Гилберт, Элизабет. Последний романтик [Текст] = The Last American Man / Гилберт, Элизабет ; Пер. с англ. Ю.Ю.Змеевой. - М. : РИПОЛ-КЛАССИК, 2011. - 384 с. : ил. - (Есть, молиться, любить). - Благодарности: с.379. - ISBN 9785386030889 : (В обкл.) Чи може сучасна людина самотужки вижити у дикій природі? Чи знає вона, як розвести вогонь, добути собі їжу, врятуватись від хижака? Саме про таку унікальну людину розповідає книга Елізабет Гілберт „Последний романтик”. У сім років Юстас Конвей вмів вправно кидати ножі, у десять - міг поцілити з лука у білку, що рухається з відстані у 50 футів. У дванадцять - вирішив жити у горах і оселився у вігвамі, що сам збудував... А у 1995 році він проїхав усю Америку на коні за 103 дні... Читайте про цю унікальну людину та її життєву філософію у новій книзі Елізабет Гілберт!
«Крепкие мужчины» Гилберт, Элизабет. Крепкие мужчины [Текст] = Stern Man : Роман / Гилберт, Элизабет ; Пер. с англ. Н.Сосновской. - М. : РИПОЛ-КЛАССИК, 2012. - 400 с. : ил. - (Есть, молиться, любить). - ISBN 9785386038304 : (В обкл.) Крепкие мужчины» Елізабет Гілберт - своєрідна варіація на тему Ромео та Джульєти, історія кохання, що відбувається в незвичних умовах, - на островах, що заселені дикими племенами. Вісімнадцятилітня Рут Томас, всупереч волі батьків, кидає навчання в приватній школі і повертається на один з двох загублених в океані островів. Вона хоче жити біля моря і займатися рибною ловлею...До того ж, вона закохується у хлопця з ворожого острова...Як закоханим знайти вихід зі складної ситуації? Захоплюючий роман про те, чого мудрі жінки можуть навчити сильних чоловіків.
«Законный брак» Гилберт, Элизабет. Законный брак [Текст] : Роман / Гилберт, Элизабет ; Пер. с англ. Ю.Ю.Змеевой. - М. : Рипол классик, 2010. - 384 с. - (Есть, молиться, любить). - ISBN 9785386023546 : (В обкл.) Трішечки фантазії та натхнення, які можна з лихвою запозичити в талановитої американської письменниці Елізабет Гілберт, авторки світового бестселера „Їсти, молитися, кохати” та цілої низки книг з цієї серії! Кожна книга – унікальна і нестандартна, вона написана легкою мовою та з добрим гумором, та, в одночас, порушує дуже важливі питання нашого життя - кохання, шлюб, місце людини у світі, пошук сенсу життя, взаєморозуміння між націями... „Законный брак”...Інтригуюча назва...Це книга про те, що ж відбувається у відомих казках після слів „І жили вони довго і щасливо”. Романтичний період залицянь залишився позаду, і відносини потребують розвитку - що ж буде далі? Письменниця розповідає власний досвід у створенні подружжя, про власні страхи, побоювання і про те, як вона, врешті-решт, знайшла свій рецепт щасливого шлюбу.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ