Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Вітамінки для книголюбів!!!

«Зроби це ніжно» І на останок пропонуємо найсвіжішу книгу Ірен Роздобудько „Зроби це ніжно”. Що можна зробити ніжно? Аж ніяк не те, про що ви подумаєте в першу чергу, беручи до рук цю книгу! Ніжно дорослий світ карає дітей. Ніжно і непередбачувано ми заганяємо свого ближнього у глухий кут. Ніжно вбиваємо те, що могло б стати сенсом життя. І так само лагідно прощаємося з мрією, коли вона вже майорить на горизонті. Але є й інші люди… Кожен обирає для себе: стояти на місці – чи йти; думати, як усі, - чи зробити власний вибір; служити високій меті – чи згаснути в небутті, так нічого і не зробивши...Ось ми і розповіли вам про найважливіші вітамінки для задоволення Вашого читацького голоду!!! Читайте разом з нами і ви завжди будете в курсі усього самого цікавого та пізнавального!Всі запропоновані новинки є частиною фондів нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресою: вул. Л.Толстого, 49, абонементний відділ, тел.: 288-30-12.
«Дім на горі» В книзі видатного сучасного українського письменника Валерія Шевчука „Дім на горі” піднімається проблема пошуку душевної гармонії, змальовується образ молодої дівчини, протиборство в її душі добра і зла. Це один з найкращих романів письменника.
„З мапи книг і людей” На противагу фантастичному бойовому роману Кідрука, книга Оксани Забужко „З мапи книг і людей” є ліричною і філософськи наповненою. Тут ми побачимо вибрані есе, що об’єднані темою культурного простору довкола нас – це мемуари, рецензії, біографії, філософські роздуми про сучасне життя... Це просто знахідка для усіх, хто прагне вдумливого і інтелектуального читання!
„Бот” У першому українському технотрилері „Бот” від Макса Кідрука поєднуються такі жанри, як трилер, хорор та бойовик. Стрімкий, насичений та динамічний – він ні в чому не поступається кращим світовим творам цього жанру!!! У книзі йдеться про ботів – супротивників у комп’ютерній грі, які фантастично оживають і вже становлять загрозу для планети і людства... Чи зможе головний герой впоратися з ними? Відповідь ви знайдете на сторінках цього захоплюючого роману!
„Червоний” Якщо ти цікавишся історією свого народу, хочеш пережити наново ці події, побачити, якими насправді були герої України у звичайному житті, рекомендуємо найновішу книгу А.Кокотюхи „Червоний”. Вона розповідає про сміливого ватажка українських повстанців Данила Червоного, який спланував втечу з ГУЛАГу. Його ім’я овіяне легендами, спробуймо і ми розібратися, яким же він був насправді! А також для усіх любителів літературних новинок представляємо видання Макса Кідрука, Оксани Забужко, Ірен Роздобудько та Валерія Шевчука.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ