Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.08.2019 р.

Відкрий серце для кохання. Сучасні романи про любов.

червень, 2018 р.

 

 

Бестселери, що підкорили не тільки читачів, але і критиків! Читати ці романи – справжня насолода для розумного та проникливого читача.

Захопливі, зворушливі історії з оригінальними сюжетами про кохання, зраду, пристрасті.

Романи про любов - ліки від нудьги, «книжкові пігулки» радості.

Драматичні життєві історії стають сюжетами цікавих романів про любов, дарують надію. Особливі тексти, які в майбутньому мають допомогти їм досягти щастя.

Це історії про те, як непросто стати самим собою і яка це насолода - знехтувати всіма умовностями, що відокремлюють нас від мрії.

Браун, Елінор Браун, Елінор.
Світло Парижа [Текст] = The Light of Paris : Роман / Браун, Елінор ; Пер. з англ. Т.Мухамедшиної. - Харків : Ранок; Фабула, 2017. - 384 с. : іл. - (Світовий бестселер).
Роман «Світло Парижа», опублікований в США 2016 року, заслужено став бестселером, підкоривши не тільки читачів, але і критиків. Це історія про те, як непросто стати самим собою і яка це насолода - знехтувати всіма умовностями, що відокремлюють нас від мрії. Дві історії - нашої сучасниці Мадлен і її бабусі, яка ще в 20-х роках, в «епоху джазу», здійснила романтичну подорож до Парижа, тісно переплітаються, знову і знову нагадуючи, що жити варто тільки на власних умовах, підкоряючись лише поклику серця і душі
Мадзантіні, Маргарет Мадзантіні, Маргарет.
Не йди [Текст] : Роман / Мадзантіні, Маргарет ; Пер. з італ. В.Степанова. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 304 с. : іл.
Кохання - це випадковий збіг у житті невипадкових людей. Тімотео був турботливим батьком, бездоганним чоловіком та хірургом з чудовою репутацією. Він мав усе, про що тільки можна мріяти: щаслива сім’я, гарна донька, вілла на березі моря. Проте одної ночі Тео заходить до бару і ця ніч назавжди змінює його життя. Він закохується у емігрантку з якою не мав нічого спільного окрім сп’яніння. Кохання, зрада, пристрасті - три гострі кути цього роману. Та коли доля забирає жінку від Тімотео, він розуміє, що втратив дещо більше…
Меландрі, Франческа Меландрі, Франческа.
Єва спить [Текст] = Eva dorme : Роман / Меландрі, Франческа ; Пер. з іт. М.Прокопович. - К. : Нора-Друк, 2017. - 400 с. : іл. - (День Європи).
Єва, фахівець зі зв’язків з громадськістю, що мешкає на Півночі Італії, отримує несподіване повідомлення з Півдня Італії від людини, яку вона знала ще у дитинстві. У цьому повідомленні йдеться, що Віто, колишній коханий її матері, який так і не став її чоловіком, важко хворий і хоче бачити Еву, щоб пролити світло на давні сімейні таємниці. Єва вирушає на південь, у Колабрію. Ця довга поїздка у потязі через всю Італію навіює їй спогади про дитинство, яке збіглося з важким періодом в історії Італії - боротьби і конфліктів у прикордонних районах Північної Італії і Австрії. Кожна країна має свої важкі часи, які часто стають персональними трагедіями багатьох родин. А болючі шрами, що залишаються від таких драматичних історій, стають сюжетами цікавих романів
​Мойєс, Джоджо Мойєс, Джоджо.
Після тебе [Текст] = After You : Роман / Мойєс, Джоджо ; Пер. з англ. Т.Івченко. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного дозвілля", 2017. - 352 с.
Пішовши від неї, Вілл Трейнор наче забрав із собою ту Луїзу Кларк - звичайну дівчину, що жила звичайним життям… яке без Вілла пішло шкереберть. Вона повернулась додому зі зраненим тілом і душею, щоби спробувати почати все спочатку. Тіло загоїть батьківська турбота, та серце болітиме, як два роки тому… Серед друзів з групи психологічної підтримки Лу знайде ліки від цього болю, радощі, надію, поділені на всіх разом із жахливим печивом. І зустріне Сема, який знає все про життя і смерть, сильного, мужнього і до нестями закоханого… Та чи стане сили Лу покохати знову?
Стіл, Даніела Стіл, Даніела.
Дарунки [Текст] : Роман / Steel, Danielle ; Пер. с англ. Д. Петрушенко. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 336 с. : іл.
Колись Пол Паркер проміняв свою дружину Вероніку на багату молоду француженку. Він так вирішив. І цей крок, здається, змінив не тільки його власне життя… Після тривалої важкої хвороби він зібрав всю свою родину, щоб оголосити останню волю й сказати важливі слова дітям. Кожному з них - трьом донькам і єдиному сину - він приготував особливі дарунки, які в майбутньому мають допомогти їм досягти щастя. Але найбільший сюрприз він приготував для своєї колишньої дружини Вероніки… Захоплива і вкрай зворушлива історія про те, як останнє бажання чоловіка виправити помилки змінило долі його рідних
Форман, Гейл Форман, Гейл.
Облиш мене [Текст] = Leave Me : Роман / Форман, Гейл ; Пер. с англ. В.Бондар. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного досуга", 2016. - 256 с.
Таких, як вона, називають сильними матерями. Чоловік, близнюки-непосиди, робота, друзі, сусіди, будинок… Та чи багато тих сил? У безмежній гонитві й виснаженні, коли часу для себе більше не існує, Мерібет не одразу зрозуміла: біль, який вона відчула, – це серцевий напад… Повернувшись додому після складної операції, вона не мала сил на прості повсякденні справи, а родина чекала звичної турботи… Мерібет почувалася зрадженою: після років відданого піклування вона, здавалося, могла б сподіватися бодай на кілька тижнів відпочинку. Але ж ні…
Вилар, Симона. Вилар, Симона.
Королева в придачу [Текст] : Роман / Гавриленко, Наталья. - 2-е изд. ; Кн. для дорослих. - Х. : Клуб семейного досуга, 2013. - 560 с. : ил. - (Клуб Семейного Досуга).
Юная красавица принцесса Мэри с детских лет влюблена в дворянина Чарльза Брэндона. Но судьба обходится с наследницей английского престола жестоко: Мэри суждено стать женой французского короля – уродливого, сластолюбивого старика, а в придачу – и королевой Франции. Влюбленным Чарльзу и Мэри придется пройти через много испытаний, прежде чем они обретут долгожданное счастье...
Джефферіс, Дайна Джефферіс, Дайна.
Дружина чайного плантатора [Текст] = The Tea Planter's Wife : Роман / Джефферіс, Дайна ; Пер. з англ. О.Тільної. - К. : Фабула, 2017. - 528 с. - (Світовий бестселер).
Початок двадцятого століття. Дев’ятнадцятирічна Гвендолін Хупер стає дружиною багатого й вродливого вдівця - володаря чайних плантацій - та вирушає на Цейлон. Вона хоче стати ідеальною дружиною та матір’ю, але тут її чекають таємниці: замкнені двері, пожовкла весільна сукня в курній скрині, заросла могила - занадто мала для дорослої людини… З народженням дитини з’являється таємниця і у Гвен...
Маккалоу, Колин Маккалоу, Колин.
Ті, що співають у терні [Текст] = The Thorn Birds : Роман / Маккалоу, Колин ; Пер. з англ. В.Горбатько. - Харків : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2011. - 688 с.
Роман сучасної американської письменниці, уродженки Австралії, Колін Маккалоу «Співаючі в терні» романтична історія про три покоління родини австралійських емігрантів, про людей, які шукають своє щастя. Оспівує почуття сильні і глибокі, любов до рідної землі, книга ця рясніє правдивими і барвистими деталями австралійського побуту, картинами природи.Одна із найвідоміших романтичних історій у світі. Справжнє кохання не знає ніяких заборон, але чи веде тернистий шлях до щастя?
Вальден, Лора Вальден, Лора.
В долине горячих источников [Текст] : Роман / Вальден, Лора ; Пер. з нем. Е.Бучиной. - Харьков; Белгород : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга"; "Книжный клуб "Клуб семейного досуга"", 2015. - 432 с.
В маленьком новозеландском городке, в долине, где бьют горячие источники, расположился уютный отель. Под его крышей однажды собираются три сестры Брэдли... Жизни их сложились по-разному. Аннабель до сих пор оплакивает погибшую дочку, чувствуя свою вину. Оливия вышла замуж за богача, хотя безумно любила мужчину из племени маори. Абигайль в юности сбежала из дому, чтобы стать актрисой, но карьера не сложилась. Три сестры, три судьбы, три романа... В каждом из них - жизнь
Тренау, Лиз
Тренау, Лиз.
Шелковые узы [Текст] = The Silk Weavers : Роман / Тренау, Лиз ; Пер. з англ. Р.Войченко. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017. - 336 с.
1760 год. Анна Баттерфилд переезжает из сельского дома в Суффолке в богатый лондонский особняк своего дяди, чтобы окунуться в столичную жизнь. Но случайная встреча с местным ткачом, французским эмигрантом Анри, вырвет ее из привилегированного общества, чтобы погрузить в темный и опасный мир Лондона - мир торговли шелком

Всі представлені книги є частиною фондів нашої бібліотеки. Ви маєте можливість з ними ознайомитись, відвідавши абонементний відділ «Книголюб» за адресою: вул. Льва Толстого, 49.

Додаткову інформацію Ви отримаєте за тел. (044) 288-30-12 та в Електронному каталозі бібліотеки

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ