Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

Мотивуймо себе на здоров’я!!!

Усі ми від народження володіємо неоціненним скарбом — здоров’ям. Але дуже часто нехтуємо ним до тих пір, поки не втрачаємо. Поради дотримуватись здорового способу життя, вживати корисну їжу, відмовитись від шкідливих звичок, більше рухатись не сприймаються серйозно, а інколи навіть викликають роздратування.

А чи знаєте Ви, що кожні 10 хвилин п’ятеро людей в Україні помирає від захворювань, безпосередньо пов’язаних із нездоровим способом життя і неправильним харчуванням?

Кожному, хто піклується про своє здоров’я, варто знати якомога більше про причини, наслідки та профілактику цих захворювань. Для цього ми пропонуємо Вам наступні видання.

Пам’ятайте, Ваше здоров’я у ваших руках!!! Звертайтесь до абонементного відділу, де ви зможете знайти запропоновані книги, та ще багато-багато корисного для вас та ваших близьких.

Будьте здорові!

«Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї» Важливі питання сім’ї, шлюбу та кохання розглянуті у книзі І.Б.Назарової., Н.М.Посипкіна «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї». Детально висвітлено питання планування сім’ї, наведено докладну інформацію про методи контрацепції, особливу увагу приділено проблемам безпліддя, а також профілактиці захворювань, що передаються статевим шляхом. У книзі широко висвітлено Національну програму з репродуктивного здоров’я
«Туберкульоз, ВІЛ-інфекція/ СНІД» Надзвичайно важливою на сьогодні є проблема туберкульозу. Інформацію про це захворювання, а також про ВІЛ/СНІД ви можете знайти у посібнику «Туберкульоз, ВІЛ-інфекція/ СНІД» Р.Г.Процюка, В.Ф.Москаленко, В.І.Петренко та ін. У книзі викладено сучасні проблеми стосовно цих хвороб, сформульовано загальні принципи діагностики, лікування та профілактики.
«Рак. Профілактика. Лікування. Реабілітація» Проблема виникнення та лікування ракових захворювань розглядається у книзі Б.Г.Скачко «Рак. Профілактика. Лікування. Реабілітація». Запропоновано засоби і методи активної профілактики та діагностики захворювання на ранніх стадіях.
«ВІЛ/СНІД Профілактика. Лікування. Реабілітація» У книзі Б.Г.Скачко «ВІЛ/СНІД Профілактика. Лікування. Реабілітація» наведено основні шляхи зараження вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), розглянуто методи профілактики та підтримуючого лікування хворих на СНІД.
«Здоровий спосіб життя» У цьому вам допоможе посібник Єжової О.О. «Здоровий спосіб життя», в якому розглянуто сучасні проблеми, що стосуються здоров’я людини та її способу життя, а саме — вибір продуктів харчування, вплив алкоголю на організм людини, використання у спілкуванні мобільного телефону, лихослів’я тощо.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ