Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Весняне натхнення...

Сонце! Яка приємна несподіванка після трьох місяців сутінок і сірого похмурого неба! Зимова депресія залишилась десь далеко-далеко, у зимових снігах, а на зміну їй прийшло тепле сонячне світло і перші несміливі пориви весняного вітру.

А як ви відчуваєте наближення весни? Чи не виникає у вас передчуття чогось гарного, приємних несподіванок та змін на краще? Безсумнівно, весна пробуджує в людині відчуття прекрасного, бажання творити, жити та кохати...Тож недарма весна асоціюється з жінкою, красою та коханням! Вона надихала багатьох поетів, письменників на створення своїх шедеврів...Тому ми пропонуємо вам цікаву „весняну” підбірку сучасної літератури, яка допоможе вам поринути у світ оновлення та свіжих почуттів...

Тіло чи особистість? Жіноча тілесність у вибраній малій українській прозі та графіці кінця XIX – початку XX століття. Жінка – вона і весна, і муза, матір і дружина, загадкова таємниця і, водночас, любляча та відкрита....Спробуймо разом доторкнутися до таємниці, ім’я якій Жінка....Автори спробували проаналізувати ставлення українських письменників та графіків періоду зламу віків до сексуальності жінки. У книзі читачі знайдуть маловідомі твори класиків української літератури, зможуть простежити, як в новелах змінювались трактування образу жінки.

Українки в історії: нові сторінки/ В.Борисенко, А.Атаманенко, Л.Тарнашинська. Збірка нарисів про видатних українок – вчених, освітянок, громадських діячок, письменниць здобула визнання не лише в Україні, а й за її межами. Чимало біографій наших сучасниць постануть перед читачами вперше.


Весна – пора квітів, краси та звичайно – кохання! Красиве і романтичне, палке та драматичне, але таке жадане і непізнанне почуття...Доторкніться до нього завдячуючи найкращим сучасним романам!

Кохання живе три роки – це закон природи. Так вважає головний герой книги Ф.Бегбедера „Кохання живе три роки”. Але причина його розриву з дружиною ніяк не пов’язана із законами природи, просто нове кохання поглинає героя повністю, не залишаючи місця нічому іншому. Чи витримає теорія Марка перевірку життям?

Нова книга Б.Шлінка „Літні обмани” – це сім захоплюючих історій про кохання. Розмова попутників під час багатогодинного перельоту, одна-єдина ніч у Баден-Бадені, короткий курортний роман – чи стане усе це початком нового життя або назавжди залишиться лише романтичним спогадом?

Л.Вапняр „Мемуари музи”. Бути супутницею, коханою, натхненницею відомої людини – бути його музою і знайти безсмертя в його геніальних творах...Чи не заздрісна доля для жінки? Трохи сумний, зворушливий і разом з тим іронічний, а підчас і неймовірно веселий роман.

І, наостанок, надзвичайно романтична історія кохання від іспанського письменника Луїса Леанте „Знай, що я кохаю тебе”. Історія двох  закоханих, що втратили одне одного на довгі роки. Залишивши рідне місто і звичні умови життя, героїня відправляється до Західної Сахари, де після важких випробувань знов знаходить дуже бажане та вистраждане щастя.


Всі запропоновані новинки є частиною фондів нашої бібліотеки і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресаю: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ