Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 13.08.2019 р.

Літо, а ви все ще в Києві? Тепер це не проблема!!!

Ми підготували для Вас вичерпні відповіді на всі ці інтригуючі питання!!! Запитуйте найсучасніші путівники та альбоми в нашій бібліотеці, і ви зможете заново відкрити для себе такий звичний, але такий загадковий і завжди новий Київ!!!

Городецький. Виклик будівничого [Текст] : Альбом / Текст, арх. мат. та приміт. Д.Малакова; Післям. С.Кримського; Перекл. англ. Є.Новікової; Фотогр. З.Білаш, А.Довбуша, О.Крушинської, О.Курмазова, М.Іващенка. - К. : Грані-Т, 2008. - 176 с. : фотоіл. - Київ Городецького: с.172.
Альбом «Городецький. Виклик будівничого» є першою аналітичною спробою за часів незалежної України подати творчість видатного архітектора як низку мистецьких феноменів, що й у сучасному світі продовжують впливати на міський ландшафт і художній образ центру Києва. Базуючись на тексті блискучого знавця життя і творчого будівничого Дмитра Малакова, автори альбому додали низку коментарів та доповнень як до окремих фото, так і до панорамних «розгорток», що демонструють образ будівель в нинішньому міському довкіллі.

Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря [Текст] / Авт. тексту В.Клос; Фото М.Іващенка; Вст. сл. Патріарха Філарета. - К. : Грані-Т, 2007. - 120 с. : іл. - (Грані світу). - Дорогі браття і сестри, читачі книги "Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря"!: с.5; Додаток: с.113.
Яскраво ілюстрований альбом став першою спробою презентувати сучасний контекст, на фоні якого розгортається монастирське життя у самому центрі столиці України. Видання присвячене донині маловідомій історії одного з найдавніших монастирів України. Відродження, відновлення та відбудова його у Києві стала справжнім дивом для тих, хто пережив часи комуністичного режиму.
У виданні використано архівні та музейні матеріали.

Шевцова, Галина.
Дерев'яні церкви України [Текст] / Шевцова, Галина ; Текст та фото авт. - К. : Грані-Т, 2007. - 376 с. : іл.
Дерев’яні церкви України — це унікальний альбом-путівник з духовної спадщини нашого народу, знайомство з пам’ятками, що дотепер зберегли мальовничість і шарм старовини. Україна має власні унікальні архітектурні надбання — українські дерев’яні церкви. Експерти ЮНЕСКО визна­ли їх гідними того, щоб зайняти місце серед найяскравіших перлин світової архітектури. Цінність роботи Галини Шевцової полягає в тому, що вона охопила своїм дослідженням всі регіони України і показала нам два основні територіальні храмових типи — західний і східний.

Запропоновані книги є частиною фондів нашої бібліотеки.

Звертайтеся до читальної зали бібліотеки та відділу мистецтв і ви можете їх отримати, відвідавши нас за адресами: вул. Л.Толстого, 49, тел.: 288-30-12 та пр-т Повітрофлотський, 10, тел. 248-29-92.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ