Останнє оновлення: 21.11.2017 р.

Європа починається з тебе

травень, 2012 р.

(До Дня Європи)

День Європи в Україні щорічно відзначають у третю суботу травня, починаючи з 2003р. Указом  Президента України підтвердила курс держави на європейськість.

З чого починається європейськість кожного з нас? Скоріш за все, з себе. Давайте відповімо собі на прості запитання: чи дійсно я є європейським? Чи сповідую і дотримуюсь європейських цінностей? Адже бути європейцем, це не тільки носити модний та стильний одяг, слухати популярну в Європі музику, дивитися справжнє європейське кіно чи, навіть, подорожувати країнами Європи.

Хочете знати більше вже сьогодні про країни Європи, яка збирається до нас у гості на Євро з футболу?  До Вашої уваги виставка книжок


Фонд нашої бібліотеки поповнився надзвичайно цікавими і корисними книгами про європейські країни.Красиво оформлені, ілюстровані путівники серії Дорлінг Кіндерслі (Dorling Kindersley) містять цікаві матеріали про країни і міста.


В представлених книгах атласи і карти, ілюстрації, корисна практична інформація про країни Європи.


Наша бібліотека як партнер проекту «100 німецьких книг» (див. нашу віртуальну виставку) презентує найновіші перекладені українською німецькомовні книги, зокрема, про окремі цікаві напрями мас-медійного розвитку у просторі сучасних комунікацій

Про історію Дня Європи та Декларацію Шумана узнавай більше:
http://uk.wikipedia.org/wiki/День_Європи
http://uk.wikipedia.org/wiki/Декларація_Шумана
http://uk.wikipedia.org/wiki/Роберт_Шуман

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ