Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Європа починається з тебе

(До Дня Європи)

День Європи в Україні щорічно відзначають у третю суботу травня, починаючи з 2003р. Указом  Президента України підтвердила курс держави на європейськість.

З чого починається європейськість кожного з нас? Скоріш за все, з себе. Давайте відповімо собі на прості запитання: чи дійсно я є європейським? Чи сповідую і дотримуюсь європейських цінностей? Адже бути європейцем, це не тільки носити модний та стильний одяг, слухати популярну в Європі музику, дивитися справжнє європейське кіно чи, навіть, подорожувати країнами Європи.

Хочете знати більше вже сьогодні про країни Європи, яка збирається до нас у гості на Євро з футболу?  До Вашої уваги виставка книжок


Фонд нашої бібліотеки поповнився надзвичайно цікавими і корисними книгами про європейські країни.Красиво оформлені, ілюстровані путівники серії Дорлінг Кіндерслі (Dorling Kindersley) містять цікаві матеріали про країни і міста.


В представлених книгах атласи і карти, ілюстрації, корисна практична інформація про країни Європи.


Наша бібліотека як партнер проекту «100 німецьких книг» (див. нашу віртуальну виставку) презентує найновіші перекладені українською німецькомовні книги, зокрема, про окремі цікаві напрями мас-медійного розвитку у просторі сучасних комунікацій

Про історію Дня Європи та Декларацію Шумана узнавай більше:
http://uk.wikipedia.org/wiki/День_Європи
http://uk.wikipedia.org/wiki/Декларація_Шумана
http://uk.wikipedia.org/wiki/Роберт_Шуман

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ