Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 23.08.2019 р.

Мистецтво життя, або Історії особистостей

Відомі та невідомі. Зірки кіно та науковці. Щасливі та не дуже. Імена, що залишили слід в історії та пам’яті людей. Наші сучасники. Життєві історії, що змінюють Людину і світ, трагедії та успіх, падіння та злети.

Що поєднує цих людей? Можливо, проста цікавість до їхньої долі? Ми навчаємось на помилках та приміряємо їхню вдачу.

Пропонуємо добірку періодичних видань, в кожному номері яких ви обов’язково знайдете цікаве оповідання про Людину на тлі історії та сьогодення.

Анотація

Дніпро – популярний літературно-художній журнал. Серед постійних рубрик: проза, поезія, жіночі історії, пригоди та детективи, критика, біографії визначних письменників та літературознавців, статті про творчість молодих авторів
(http://www.dnipro-ukr.com.ua)

Личности – Читачам журналу пропонуємо історико-біографичні матеріали – есе, нариси, статті, засновані на важкодоступних і архівних біографічних матеріалах. Стиль написання статей об’єднує простота викладу, глибоке проникнення в життя героя, витонченість та літературна чистота. Героїв публикацій людство забути або не може, або не хоче (http://persons-journal.com)

Viva – яскравий глянцевий журнал. Топ новини про зірок, цікаві особистості, огляди кіно, трендові зразки в моді і кулінарії, фотографії модних подій (http://viva.ua)

Gala. Биография – Душевні історії життя і творчості відомих і даремно забутих людей: політиків, письменників, акторів і музикантів. Яскраве оформлення і велика кількість фотографічного матеріалу дозволяють по-новому поглянути на події (http://rumagazine.com/female/1040-viva-biografiya-february-2012.html)

Караван історій. Україна – Унікальність видання – в нестандартному для жіночих журналів змістові: матеріали про яскраві та цікаві особи подаються в дуже глибокому і об’ємному викладі та проілюстровані ексклюзивними фотографіями, часто з особистих архівів героїв. Візитівка журналу – фотопроекти Катерини Рождественської: портрети відомих російських і українських сучасників в несподіваних образах (http://karavan.ua/about/caravan)

Psychologies (Психология) – щомісячний психологічний науково-популярний журнал. Девіз «Знайти себе і жити краще». Про що говорять сни, емоції. Чи можна вчитися на своїх і чужих помилках. Психологічні тести. Особистість в контексті психології. Огляди книжок, музики та фільмів (http://www.wday.ru/psychologies)

Корреспондент – український щотижневий суспільно-політичний журнал. Безсторонній виклад останніх новин України і світу. Крім політичних новин є постійні рубрики – Наука і здоров’я, Шоу-біз і культура, Спорт і Стиль життя (http://korrespondent.net)

Эхо планеты – російський суспільно-політичний журнал, щотижневе видання ІТАР-ТАРС з 1988 року присвячене міжднародній і внутрішній політиці, економіці і фінансам, культурному життю, спорту. Серед авторів — ведучі російські та міжнародні експерти, а також кореспонденти ІТАР-ТАРС з усього світу (http://www.ekhoplanet.ru)

Наука и жизнь – заснований у 1890 році журнал, метою якого творець (Матвій Никанорович Глубоковський (1857 – 1903)) проголосив «популяризацію знань і повідомлення всіх визначних науково-практичних новин в найдоступніший формі, але не сходячи до бульварного тону і тримаючись осторонь від всілякої тенденційності та політиканства» (http://www.nkj.ru)

Чудеса и приключения – журнал присвячений найцікавішим та незрозумілим явищам в нашому житті: таємницям, загадкам, цікавим науковим теоріям і гіпотезам. Всьому тому, що не піддається простому поясненню, на що наука не може дати однозначні відповіді (http://chudesamag.ru)

Geo - інформаційно-пізнавальний журнал про подорожі, культуру народів різних країн, досягнення науки і техніки, тваринний та рослинний світ (http://www.geo.r/)

Наука и религия – щомісячний науково-популярний журнал, видається з 1959 року як орган Всесоюзного товариства «Знание». Світові релігії та релігійні діячі в історичному та культурному аспекті (http://www.n-i-r.su/index.php , www.nauka-i-religia.ru)


Всі видання є у фондах нашої бібліотеки за адресою м.Київ, вул. Л.Толстого, 49.

Телефонуйте: (044) 288-30-12

„Літні обмани”

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Допоможіть молодіжній бібліотеці

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці - Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки): (044) 288-23-36

ВГОРУ