Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою МСМБ було приємним, цікавим та корисним для вас. Будь ласка, допоможіть нам зробити бібліотеку ще краще, дайте відповідь на декілька питань.
Останнє оновлення: 21.09.2019 р.

А ваші мрії здійснилися?!

справжнє диво... У кожного воно своє – знайти своє кохання, досягти успіху в роботі та в особистому житті, позбутися сором’язливості та, нарешті, запросити Його (чи Її) на побачення, навчитися без проблем спілкуватися з оточуючими і отримувати справжнє задоволення від життя... І це диво обов’язково здійсниться, треба йому тільки трішечки допомогти, підштовхнути, підбадьорити. Як це зробити? – Дуже просто!

 

Для вас та вашого дива ми пропонуємо найкращі та найновіші книжки з психології, особистісного зростання та розвитку, що містять безліч корисних порад, тестів та методик, які обов’язково допоможуть вам здійснити всі ваші найзаповітніші мрії!

Успіхів Вам і З Новим 2012 Роком!

 

Світ стосунків між чоловіком та жінкою

 
 

 

Рыхальская Е.Г.

Любовь в жизни женщины: путь от расставания и одиночества к зрелым отношениям [Текст]/ Е.Г.Рыхальская; Худож.-оф. Ю.Ю.Романика. – Харьков: Фолио, 2011. – 189 с.

Рихальська Єлена Геральдівна – кандидат психологічних наук, психотератпевт, тренер в галузі психології успіху й сімейної психотерапії. Ця книга – результат десятирічного досвіду індивідуальної та групової роботи в галузях міжособистісних відносин. В ній запропонована методика, перевірена на практиці, завдяки якій багато жінок досягли довготривалого позитивного результату. Книга містить понад 50 практичних порад і тестів, розроблених та адаптованих в рамках практичної психології.

 

 
 

 

Курпатов А.В., Алехин А.Н.

Флирт глазами эксперта. Секреты личного и профессионального успеха [Текст]/. – 6-е изд. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2007. – 256 с., ил.

Щастя – це коли з задоволенням йдеш на роботу та з бажанням повертаєшся додому. Але чи можливо це? Так, якщо ви знаєте, що до роботи треба ставитися, як до флірту, а ось до особистого життя, як до роботи. У свої книжці Андрій Курпатов розкриває секрети безпрограшного підходу до життя. По суті, це і є секрети справжнього успіху!

 

 
 

 

Курпатов А.В.

Любовь и измена [Текст]/. – 2 изд., доп. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2008. – 224 с.

Чому кохання та зрада ходять поруч? Можливо, ми якось не так кохаємо, раз нас зраджує найближча людина? Яких помилок ми припускаємось у коханні?

„Любов та зрада” – книга, в якій найвідоміший психотерапевт Росії відповідає на найважливіше питання: як побудувати відносини, в яких немає місця зраді, ревнощам та брехні?

Вчимося кохати одне одного правильно! - порада доктора Андрія Курпатова.

 

 
 

 

Курпатов А.В.

Конфликты в семье [Текст]/. – 2-е изд., доп. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2008. – 224 с.

Іноді ми опиняємось по різні сторони барикад із найближчими людьми: з нашими чоловіками, дружинами і, звичайно, їх батьками, з власними дітьми, зі старшим поколінням...

„Конфлікти в сім’ї” – книга порад унікального психотерапевта Андрія Курпатова. Кращі рецепти „погоди в домі”! Як загасити полум’я пристрастей і налагодити відносини між близькими родичами. „Ні сімейним конфліктам!!»- поради від доктора Андрія Курпатова.

 

 
 

 

Психологія сімейних взаємин [Текст]/: Навчальний посібник / Під ред. М.С.Корольчука. – К.: Ніка-Центр, 2010. – 296 с.

У посібнику розглянуто теоретичні, методичні та практичні проблеми психологічного забезпечення сімейних стосунків, наведено психологічні особливості сучасної сім’ї та практичні методи психологічної діагностики сімейної взаємодії і психологічного консультування.

Посібник призначено для студентів, практичних психологів, науковців. Він також буде корисний для батьків, вихователів, молодих людей, працівників соціально-психологічних служб та тим, хто займається самовдосконаленням, самовихованням, вивченням особистісної взаємодії, прагне до гармонії в сімейних стосунках.

 

 

Пізнай себе

 
 

 

Курпатов А.В.

Житейская психология. Как узнать все о себе и других [Текст]/. – 5-е изд. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2007. – 256 с.

Нам постійно доводиться спілкуватися з іншими людьми, але, на жаль, це спілкування далеко не завжди приносить нам радість. Що треба зробити, щоб воно було легким, приємним та продуктивним? Дві речі: добре розуміти себе і правильно інтерпретувати поведінку інших людей. Обидві ці задачі з успіхом вирішує „Життєва психологія” Андрія Курпатова. Читайте та отримуйте задоволення від спілкування!

 

 
 

 

Курпатов А.В., Алехин А.Н.

Индивидуальные отношения. Теория и практика эмпатии [Текст]/. – 5-е изд. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2007. – 384 с., ил.

Ця монографія присвячена феномену емпатії – ключовому „параметру” психотерапевтичного процесу і необхідній „умові” процесу розвитку особистості. Тут розглядаються суть, форма, основні характеристики емпатії, а також диференційна діагностика і способи реалізації емпатії. Книга подає погляд на емпатію з точки зору Сходу і Заходу, пояснює роль емпатії в процесах формування та розвитку особистості, дає опис феноменів соціогенної агресії, соціальної самотності і кризи інституту шлюбу.

 

 
 

 

Зелінська Т.М.

Амбівалентність особистості: Теорія, діагностика і психокорекція [Текст]/: Навчальний посібник.- К.: Каравела, 2010. – 256 с.

У посібнику викладено сучасні досягнення у психології амбівалентності особистості. Розглянуто проблеми особистості в сімейних стосунках. Структура запропонованого навчального матеріалу орієнтує майбутніх практичних психологів, соціальних працівників і вчителів у вихідних теоретичних питаннях природи, змісту, критеріїв, типів та вимірювання особистісної амбівалентності.

 

 
 

 

Смол Г., Ворган Г.

Мозг онлайн. Человек в эпоху Интернета [Текст]/ Пер. с англ. Б.Козловского. – М.: Колибри, Азбука-Аттикус, 2011. – 352 с. – (Galileo)

Сьогодні ми вже не можемо уявити собі життя без комп’ютерів та Інтернету. Кожен день виникають все нові і нові гаджети, які багато в чому визначають наше існування – нашу роботу, відпочинок, спілкування з друзями. Змінюються наші реакції, спосіб мислення. Відомий американський психіатр, професор Лос-Анджелеського університету та директор Наукового центру з проблем старіння Гері Смол, разом зі своїм співавтором ( і дружиною) Гігі Ворган стверджують: ми спостерігаємо справжній еволюційний стрибок, і відбувся він усього за пару-трійку десятиліть!

В цій непростій ситуації перед усім людством постає складне завдання: залишитися людьми, не перетворитися на додаток до комп’ютера, не втратити здатність до співчуття, спілкування та любові...

 

 
 

 

Белухин Д.А.

Так и не в силах полюбить себя [Текст]/: Учебное пособие. – 3-е изд., перераб. и доп. – М.: Издательско-торговая корпорация „Дашков и К°”, 2005. – 116 с.

Ця книга про феномен відношення людини до самої себе в рамках від егоцентризму до альтруїзму. Книга розрахована на широке коло читачів, але перш за все на педагогів, психологів, соціальних робітників, медиків та тих, чия професійна діяльність перебуває в постійній взаємодії з іншими людьми.

За своїм змістом ця книга – про поведінку людини і розповідає про внутрішню поведінку. Ця книга може слугувати навчальним посібником з основ психічної саморегуляції для студентів, що вирішили зайнятися педагогічною, психологічною або соціальною роботою.

 

 

Людські відносини та спілкування

 
 

 

Годфрей, Рэтт

Код тинейджеров, или Как с нами говорить про…ВСЁ [Текст]/ / Пер. с англ. Е.В.Колосовой. – М.: РИПОЛ классик, 2007. – 208 с. – (bon ton).

Погляд зсередини і погляд ззовні.

Книга про тинейджерів, що написана тинейджером для... дорослих. Для дорослих – тому що далеко не всі батьки пам’ятають той відчай, який охоплював їх колись через найменшу невдачу. Через кохання. Через навчання. Через спілкування з друзями.

„Код тинейджерів” допоможе дорослим відгадати загадковий код власних дітей.Так як же поговорити з ними про секс, наркотики, алкоголь, нікотин, шкільні, особисті та сімейні проблеми, про те саме самовираження? Ви і насправді дізнаєтеся багато нового, прочитавши цю книгу!

 

 
 

 

Курпатов А.В.

27 верных способов получить то, что хочется [Текст]/ – 4 изд. – М.: ЗАО «ОЛМА Медиа Групп», 2007. – 256 с.

Андрій Курпатов – унікальний і авторитетний спеціаліст, лікар-психотерапевт.

Народна мудрість стверджує, що щастя – це, коли ти з задоволенням йдеш на роботу і з бажанням повертаєшся додому. Іншими словами, для досягнення щастя необхідно бути у курсі таємниць особистого і професійного успіху. Про ці таємниці, на конкретних життєвих прикладах, і піде мова у цій книзі.

 

 
 

 

Титова Н.М.

Социальная психология [Текст]/: Учебное пособие / Н.М.Титова. – 2-е изд., испр. – М.: Флинта: МПСИ, 2007. – 248 с.

У посібнику докладно розглянуті питання історії формування соціально-психологічних ідей, передумови виділення соціальної психології в самостійну дисципліну, співвідношення таких категорій, як спілкування та діяльність, спілкування та комунікація, закономірності спілкування і взаємодії людей. Аналізуються проблеми психології групи, проблеми особистості в соціальній психології.

 

 
 

 

Райтер, Михаэль А.

Секреты обаяния: Как оказывать влияние на людей [Текст]/ / Пер. с нем. М.В.Лапшинова. – 4-е изд. – М.: СмартБук, 2010. – 128 с., ил., табл. – (Лаборатория успеха. Бизнес-рецепты!).

Книга містить практичні рекомендації, які допоможуть вам відпрацювати вільну та незалежну манеру триматися на людях. Ви дізнаєтеся, в чому секрет популярності, які сигнали здійснюють вплив на людей під час спілкування і як їх можна використовувати. Пропонуються численні вправи, що коректують стиль поведінки, жестикуляцію, міміку та дозволяють керувати голосом. Для широкого кола читачівпсихології і сфери практичного застосування соціальної психології.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ